logo
Środa, 01 października 2014
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Częstochowa - noclegi
Autor: Basia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-08-09 19:17

Witam wszystkich! Może ktoś mi pomoże tutaj na forum. Szukam tanich noclegów w Częstochowie blisko klasztoru. Wiem tylko o Domie Pielgrzyma ale nie moge znależć żadnego kontaktu, żadnej informacji o cenie wyżywieniu. Być może słabo szukam. jeśli ktoś mógłby mi pomóc to z góry dziękuje.

Re: Częstochowa - noclegi
Autor: ktos (---.task.gda.pl)
Data:   2006-08-09 21:26

U siótr Urszulanek. To jest zaraz obok. Jak idziesz aleją i dochodzisz do ostatniej ulicy- zaczyna sie park, to skrecasz w prawo, i zaraz za parkiem jest dom sióst.chyba ta boczna ulica to Popiełuszki. naprzeciw kortów, obok domu ksiezy emerytow. Cicho i tanio.

Autor: Marian (80.50.253.---)
Data:   2006-08-09 22:06

Jestem mieszkańcem Częstochowy.Mieszkam dośc daleko od klasztoru ok,8km.Szłem w pielgrzymce góralskiej z Bachledówka-Częstochowa 23-31ipiec byłem gościnie przyjmowany na noclegach gdy rozpoczełem dyskusje z moją żoną na temat przyjęcia na nocleg zaregowała nerwowo,chociasz przedtem nocowali u mnie ale byli to męzczyzni.No cóż.Co do domu pielgrzyma to tam jest bez wyżywienia.Bo wtym domu i obok jest dużo jadłodalni.Polecam nie tam ale po prawej stronie za parkingiem gdzie zaczynają się Hale Św Józefa tam też są noclegi jest bar tanio.Służę informacją.Pozdrawiam Marian. mochernazawsze@wp.pl( ps.wmiarę możliwości służe swoją osobą)

Autor: Marta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-08-09 22:09

na stronie http://www.jasnagora.pl/ po kliknieciu "informacje dla pielgrzymow" i potem "dom pielgrzyma" jest rowniez cennik i nr tel gdzie trzeba dokonac rezerwacji. tez na stronie http://www.123noclegi.info/slaskie_czestochowa.html jest duzo ofert, no i po wpisaniu w wyszukiwarce www.google.pl "czestochowa noclegi" znajdzie sie cale mnostwo odnosnikow. pozdrawiam

Autor: Małgorzata OCDS (---.21.pl)
Data:   2006-08-10 18:39

Siostry UCzennice Boskiego MIstrza
ul. PAwia 6
42-200 CZĘSTOCHOWA

Autor: Wera (---.lodz.mm.pl)
Data:   2006-08-10 23:31

SS.Nazaretanki
ul.Dąbrowskiego 19
tel:034 324 12 39
schodzi się ul.Jasnogórską,aż do ul.Dąbrowskiego i dom ten jest na rogu.Trudno go nie zobaczyć...pozdrawiam
Tam każdy pielgrzym znajdzie miejsce...wiem,bo mieszkałam tam

Autor: sylwias (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-08-12 22:46

Polecam dom św. Kaspra - nie pamietam przy jakiej ulicy, ale są w necie;-). Adres e-mail: sw.kasper@cpps.pl. Byłam tam rok temu z dzieciakami, warunki extra, odległośc od Jasnej Góry ok. 10 min. Mozliwość posiłków, kaplica, sala, Ocena: 6!

Autor: Piotr (---.prenet.pl)
Data:   2011-03-31 21:48

Też polecam Dom św. Kaspra: www.kasper.cpps.pl
Jest tam spokojnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat: