logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach?
Autor: TERESA (---.swidnik.sdi.tpnet.pl)
Data:   2003-07-22 07:24

Jeszcze chcę dodać nie zginęłam, wręcz przeciwnie sam Bóg mi pomaga rozwijać się duchowo coraz bardziej. "Dzisiaj światu potrzeba dobroci by niepokój zwyciężyć i zło , trzeba ciepła co życie ozłoci, trzeba Boga więc ludziom nieśmy Go ". Bóg wspiera swoimi łaskami wszystkich w odczuwalny sposób, którzy chcą mu służyć .... A Królestwo Boże podobne jest do ziarnka gorczycy, które gdy skiełkuje wyrasta w olbrzymie drzewo (por. Mk 4, 31-32). Mamy być światłem i solą ziemi (por. Mt 5, 13) by odnowić oblicze ziemi..... tak tej biednej ziemi , której mieszkańcy może nieświadomi postawili mamonę na pierwszym miejscu... A nie można dwom panom służyć, Bogu i mamonie (por. Mt 6, 24) trzeba wybrać..... Jezus mówi: "Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat" (J 16, 33). Poszukuje narzędzi do współpracy...... Niech Ci Bóg błogosławi ....

 Tematy Autor  Data
 Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy Ania 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy TERESA 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy TERESA 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy Lili 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy HansMaria 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy faustyna 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy ania 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy dyzio 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy Adam 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy Tadeusz 
  Re: Jak połączyć głęboką wiare w Boga z życiem w dzisiejszych realiach? nowy Pawq 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: