logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Lilia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-30 20:25

Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie w nas wiary. Pozdrawiam;)

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: wanda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-05-01 08:38

A czy musisz aby prosic o nawrócenie używać słów innych osób?
Wyraź własne pragnienia tak jak potrafisz... i będzie 'dobrze' bo nie zasłonisz swoich pragnień wrażliwością innych lub ich autorytetem ...

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-05-01 09:08

Moze nie szukaj gotowca, tylko sie modl z serca...

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Dziadek_Muminka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-05-01 10:39

Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne oraz wiele innych:
www.wiktor.alleluja.pl
Pozdrawiam:)

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Calina (---.tnt7.chi15.da.uu.net)
Data:   2006-05-01 17:58

Modlitwa Ojca świętego Pawła VI o wiarę

PANIE, WIERZĘ I CHCĘ WIERZYC W CIEBIE.

Panie, spraw, żeby wiara moja była p e ł n a, bez zastrzeżeń, żeby przeniknęła moje myśli, mój sposób sądzenia o rzeczach Bożych i o rzeczach ludzkich.
O Panie, spraw, żeby wiara moja była d o b r o w o l n a, to znaczy żebym osobiście zgodził się na tę wiarę i przylgnął do niej, ażebym przyjął wszelkiego rodzaju wyrzeczenia i wszelkie obowiązki, jakie ona niesie z sobą; i żeby ta wiara wyrażała szczyty mojej osobowości. Wierzę w Ciebie, o Panie.
O Panie, spraw, żeby wiara moja była p e w n a, oparta na szeregu dowodów i wewnętrznym świadectwie Ducha Świętego, pewna dzięki swemu światłu, które dodaje otuchy, pewna dzięki swym wnioskom, które uspokajają.
O Panie, spraw, żeby wiara moja była s i l n a, żeby się nie lękała trudnych problemów, których pełno w doświadczeniach naszego życia, żeby się nie obawiała przeciwności ze strony tych, którzy wątpią albo którzy ją odrzucają, którzy jej zaprzeczają, ale żeby spoczywała na przekonaniu wewnętrznym, że to jest Twoja prawda; żeby zawsze moja wiara zwycięsko przechodziła ponad krytyką i ciągle się utwierdzała, przezwyciężała trudności dialektyczne i duchowe, na jakich upływa dzisiaj nasze życie doczesne.
O Panie, spraw, żeby wiara moja była r a d o s n a i żeby dawała pokój i szczęście mojemu duchowi, żeby usposobiła do rozmowy z Bogiem i do rozmów z ludźmi, tak żeby promieniowała tym świętym obcowaniem, świętym i ludzkim, i żeby dawała to szczęście, jakie płynie od kogoś, kto wiarę posiada.
O Panie, spraw, żeby wiara moja była s k u t e c z n a, i daj miłości mojej sposób, ażebym mógł tę wiarę wyrazić na zewnątrz i tak, aby powstała prawdziwa przyjaźń z Tobą, abym Ciebie przez moją działalność okazywał w cierpieniu, w oczekiwaniu ostatecznego objawienia, w ciągłym poszukiwaniu i dawaniu nieustannego świadectwa, żebym w tym wszystkim znajdował także pokarm dla ufności i dla nadziei.
O Panie, spraw, żeby wiara moja była p o k o r n a, ażeby opierała się nie tylko na doświadczeniu mojej myśli i mojego uczucia, ale żeby była wzbogacona świadectwem Ducha Świętego i żeby nie szukała lepszej gwarancji niż w uległości Tradycji i autorytetowi Nauczycielskiego Urzędu Kościoła świętego. Amen

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Marcin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-05-02 10:06

Pokój Tobie
"Jezusie, Synu Boga Żywego, ulituj się nade mną grzeszną"
Marcin

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Weronika 1 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-05-09 23:27

Zapros Jezusa do swego domu,do swego serca. Pracuj z nim,dyskuyuj o wszystkim. Jezus pragnie byc z nami, teskni za nami. Wiec najlepszyma modlitwa bedzie przebywanie z Nim kazdego dnia w kazdej chwili i w kazdym miejscu. Z Bogiem.

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: peter (---.3s.pl)
Data:   2008-09-01 09:37

szukam drogi do zbawienia

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Grażyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2008-10-10 11:51

Szukam modlitwy o nawrócenie i pomnożenie wiary mojego zięcia .Przestał chodzić do kościoła .Jak córka prosi zeby z nia poszedł (jest w ciąży),kategorycznie odmawia wręcz jest zły.Naśmiewa sie zkoścoła . Była sytuacja że zostawil córkę i uciekł do swoich rodziców ,bo wymagała żeby skończył studia i zaczął pracowac .Już 10 miesięcy nie p[racuje , żeby dalej nie pracować zgłosił się do służby wojskowej na ochotnika . Jest na utrzymaniu córki .Nie rezygnuje ze swoich przyjemności ,pali itp.Myślę że jest opętany lub przeklęty bo wcześniej taki nie był.Nie można do niego dostąpic , nie chce z nami rozmawiać . Leń, nierób.Ociąga się ,powolny.Głupio sie śmieje .Rodzice zięcia w niego wpatrzeni a szczególnie matka . Corka jest znerwicowana , załamana . Co mamy robić?Jedyna pomoc w Bogu .Jesteśmy ludźmi wierzącymi .Pielgrzymujemy .Zaufaliśmy Bogu.Dlaczego nas to spotkało .

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Nadzieja (---.hsd1.il.comcast.net)
Data:   2009-01-20 21:30

Ja zawierzylam osobe, ktorej nawrocenia pragne, Przenajswietszej Matce. Modle sie za nia na rozancu, prosze innych o modlitwe za nia, ofiarowuje za nia Msze Swiete i w jej intencji przyjmuje Komunie Swieta. Posty (w wybrane dni o chlebie i wodzie, o ile zdrowie na to pozwala lub wstrzymywanie sie w niektore dni od łakoci, za ktorymi przepadam :-) lub innych ulubionych pokarmow, jest formą wyrzeczenia sie na rzecz pomocy tej osobie).
Modlitwy wlasnymi slowami, wyplywajace z serca sa niesamowita modlitwa, ale rowniez inne, ktore wiaza sie z jakims wysilkiem z naszej strony: np Nowenna Pompejska (wpisz w wyszukiwarce) albo Tajemnica Szczescia, Rozaniec.
Kierowanie sie Miloscia i cierpliwoscia do drugiego czlowieka przede wszystkim. Unoszenie sie gniewem i wymuszanie rodzi zazwyczaj efekt odwortny do zamierzonego.
Dobry przyklad i spokoj wewnetrzny i bezgraniczne zaufanie Jezusowi w wysluchanie naszej modlitwy. Do tego cierpliwosc, bo Bog dziala w swoim czasie.
O moje nawrocenie modlono sie latami. :-)
Bog jest Wielki. :-)

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Teresa (---.zicom.pl)
Data:   2009-11-29 17:42

jest jedna modlitwa, która zawsze pomaga - to nowenna pompejańska. Odmawiaj ją a zobaczysz że wszystko sie zmieni.

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-04-25 17:43

Jezu Chryste, Boski dawco wiary,
dziękuję Ci za dar głębokiego przekonania
o prawdach Twojej Boskiej nauki.

 Re: Szukam modlitwy o nawrócenie i o pomnożenie wiary.
Autor: Marzena (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2011-10-09 11:52

Modlitwa do Matki Bożej o nawrócenie grzesznika
Maryjo, Matko Boża, Ty wiesz najlepiej jak wielka jest cena każdego człowieka odkupionego Najdroższą Krwią Boskiego Syna Twego. Nie gardź moją pokorną prośbą o nawrócenie grzesznika, któremu grozi wieczne zatracenie. Ty Dobra i Miłosierna Matko znasz jego nieuporządkowany tryb życia. Pomnij, że Jesteś ucieczką grzeszników, że Bóg dał Ci moc nawracania nawet najbardziej zatwardziałych serc ludzkich. Wszelkie wysiłki zmierzające ku poprawie jego życia poszły na marne. Jeżeli Ty nie przyjdziesz mu z pomocą, będzie się staczał coraz bardziej ku wiecznej ruinie. Wyjednaj mu skuteczną łaskę, która by poruszyła jego serce i zawróciła na drogę Bożych przykazań. Jeśli to konieczne, ześlij nawet jakieś cierpienie lub niepowodzenie, celem opamiętania i położenia kresu jego grzesznemu postępowaniu.
Miłosierna Matko, która sprowadziłaś na drogę zbawienia, dzięki wytrwałej modlitwie sług Twoich, już wiele zabłąkanych owieczek, przychyl się łaskawie do mego błagania i wyjednaj tej nieszczęśliwej osobie, która zeszła na manowce i zagubiła drogę do owczarni Chrystusowej, prawdziwą skruchę. Uproś zmartwychwstanie do nowego życia. Amen

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: