logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jaka powinna byc prawdziwa kobieta?
Autor: Kasia (---.ists.pl)
Data:   2013-12-15 16:23

Chodzi mi o cechy charakteru, usposobienia, jaka powinna byc dla innych i dla mezczyzny?

 Re: Jaka powinna byc prawdziwa kobieta?
Autor: maaja (---.icpnet.pl)
Data:   2013-12-18 21:44

Dobrym źródłem wiedzy na ten temat jest "Urzekająca" Eldredge'ów

 Re: Jaka powinna byc prawdziwa kobieta?
Autor: n. (---.oepd.com.pl)
Data:   2013-12-19 08:27

W lutym 2014 wyjdzie audiobook o. Adama Szustaka pod tytułem "projekt Judyta" z konferencji dla kobiet. Byłam na konferencji na której robiono nagranie i szczerze polecam :) Jest również audiobook ks. Fabiana Błaszkiewicza "Słońce Twojego sekretu" z konferencji dla kobiet. Także warto posłuchać.

 Re: Jaka powinna byc prawdziwa kobieta?
Autor: Katalina (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2013-12-19 17:57

Święta.

 Re: Jaka powinna byc prawdziwa kobieta?
Autor: Beata (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2013-12-19 19:08

Powinna być po prostu sobą. Nie można zmienić od tak charakteru, usposobienia nie zmienisz wcale. Jeśli napiszemy Ci, że powinna lubić krewetki, a Ty ich patologicznie nie cierpisz, to zaczniesz je jeść? Kobieta powinna starać się być dobrym człowiekiem - ale to tyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Jeśli zaczniesz na siłę być kimś innym to będziesz tylko sztucznym tworem i będziesz budować życie na kłamstwie. Chcesz być taka, by znaleźć mężczyznę? Więc musisz być świadoma, że będziesz go okłamywać.

 Re: Jaka powinna byc prawdziwa kobieta?
Autor: słoneczko (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-12-22 10:49

Kobieta powinna nie tylko być wymalowana, obwieszona naszyjnikami, kolczykami, kokardkami we włosach, która wiele czasu spędza w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, by podobać się mężczyźnie. Najpierw niech dobrze czuje się sama z sobą. O to chodzi, że nie dla mężczyzny ale najpierw niech podoba się Jezusowi i zacznie budować swoją kobiecość od spędzenia czasu z Jezusem w ciszy serca na modlitwie a On pomoże jej wydobyć jej duchowe piękno na zewnątrz. Prawdziwa kobieta powinna być piastunką ogniska domowego wnosząc w nie ciepło, miłość, zgodę, pokój i radość.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: