logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy w tej sytuacji jest sens spowiedzi?
Autor: Ewelina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2014-04-15 11:10

mam pytanko, postaram się je zadać jak najogólniej, w moim życiu w ciągu pół roku wydarzyło się wiele dramatów, straciłam 2 dzieci, po tym wszystkim mam ogromny żal do Boga i jestem na Niego wściekła że do tego dopuścił, Dodatkowo, teraz muszę poddać się licznym badaniom, i zanim lekarze nie znajdą przyczyny i jej nie wyleczą nie mogę zajść w ciążę, bo mogę kolejną utracić, i nie wierzę w to, że uda nam sie z mężem wytrwać tyle we wstrzemięźliwosci, obserwacja cyklu czyli NPR odpada bo mam rozchwianą gospodarkę hormonalną, więc w grę bedzie wchodzić prawdopodobnie antykoncepcja. Czy w takiej sytuacji jest w ogóle sens iść do spowiedzi? Czy pójsć i przedstawić to wszystko spowiednikowi? Może to uchroni mnie przed odejściem od wiary, bo na prawdę zaczynam wątpić w sens tego wszystkiego. Ale niekoniecznie tak będzie, bo jestem naprawdę w rozsypce.

 Re: Czy w tej sytuacji jest sens spowiedzi?
Autor: Aqu!la (212.244.10.---)
Data:   2014-04-15 13:46

Tak, tak i jeszcze raz tak - pójść i przedstawić to wszystko i może jeszcze coś. Tylko szkoda, że dopiero teraz tuż przed świętami, ale zrób to jak najszybciej możesz.

 Re: Czy w tej sytuacji jest sens spowiedzi?
Autor: Monia. (---.free.aero2.net.pl)
Data:   2014-04-15 13:47

Mimo wszystko proponuję wybrać się do spowiednika, który będzie miał czas wysłuchać i może znajdzie jakąś radę dla was. Może do takiego, który zajmuje się duszpasterstwem małżeństw czy prowadzi wspólnotę dla małżeństw? I może lepiej gdy nie będzie dużej kolejki do konfesjonału. Albo umówić się indywidualnie na spowiedź. Mogłabyś podać skąd jesteś, może ktoś z czytających będzie znał kogoś, kogo można polecić. Powodzenia.

 Re: Czy w tej sytuacji jest sens spowiedzi?
Autor: Stefan (---.204.241.176.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2014-04-15 14:20

Rozmowa ze spowiednikiem zdecydowanie będzie lepszym rozwiązaniem.

 Re: Czy w tej sytuacji jest sens spowiedzi?
Autor: Balbina (---.net.pulawy.pl)
Data:   2014-04-15 23:03

Znajdź w internecie i przeczytaj koniecznie:

"Pasek św. Dominika - Cuda i łaski Boże "

Wejdź również w zakładkę " Modliłam się i wierzyłam", "Mój mały cud" i "Byłam spokojna" na tej stronie.

Nie wiem czy wiesz, że święty Dominik jest niezwykle skutecznym patronem szczęśliwego macierzyństwa - jw.

 Re: Czy w tej sytuacji jest sens spowiedzi?
Autor: ewelina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-04-16 10:55

Dziekuje za odpowiedzi. Mowicie, ze szkoda, ze przed swietami, ale kilka dni temu wlasnie poronilam druga ciaze. Jestem z okolic Mielca. A o sw. Dominiku wiem, bo modlilam sie przez m.in. jego wstawiennictwo i na nic to wszystko. Pan Bog ma mnie widocznie gdzies, to moze nie ma sensu zawracac Mu glowy na spowiedzi, i tak pewnie nie dostane rozgrzeszenia.

 Re: Czy w tej sytuacji jest sens spowiedzi?
Autor: Basia (---.icpnet.pl)
Data:   2014-04-16 16:36

No nie... Jak można wątpić w Miłosierdzie Boże? Jak można pisać że Pan Bóg ma Cię gdzieś...? Rozumiem Twój ból po stracie kolejnego dziecka. Rozgrzeszenie, jeśli żałujesz i chcesz zerwać z grzechem dostaniesz. Zawracaj Mu głowę zawsze, całymi dniami i nocami - On lubi gdy się z Nim rozmawia. Ale także czasami spróbuj posłuchać co ma Ci do powiedzenia przez kapłana w konfesjonale.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: