logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dręczą mnie złe myśli nt. Boga.
Autor: Jakub (---.ists.pl)
Data:   2014-08-01 06:06

Witam serdecznie z samego rana. Wczoraj w nocy strasznie dręczyły mnie złe myśli nt. Boga i Jezusa, mi.n. "Bóg to h.." dopiero kiedy zasnąłem, skończyło się. Obudziłem się i znowu mnie dręczyły, teraz też mnie trochę męczą, ale dzisiaj jest 1 piątek miesiąca, i czy moge iść do komunii, czy mam grzech i nie. Ciocia (u której teraz jestem) powiedziała, żebym przeprosił Boga i mogę spokojnie iść do komunii, no więc czy mogę iść do komunii czy nie, bo mam grzech ciężki?

[Kolejny wpis Jakuba - przyp. mod.]
Dzisiaj byłem sie z tego wyspowiadać, po spowiedzi również mnie prześladowały, teraz też, do komunii poszedłem z racji pierwszego piątku, ciocia mówi, ze niepotrzebnie się z tego spowiadałem i żebym tylko przeprosił Boga, pytanie czy to był grzech?

 Re: Dręczą mnie złe myśli nt. Boga.
Autor: Bardotka (---.phlapa.fios.verizon.net)
Data:   2014-08-01 18:19

Jakubie, jesli to sa mysli niechciane, a chyba tak, bo mowisz, ze Cie mecza, przesladuja - nie masz grzechu. Grzech popelnia sie swiadomie i dobrowolnie. Nie walcz z nimi, pozwol im po prostu odplynac - jesli bedziesz sie na nich skupial, wciaz beda przychodzic i Cie nekac. Byc moze ostatnio slyszales gdzies duzo przeklenstw (szkola, telewizja, koledzy) i potem przypomnialo Ci sie to podczas modlitwy i splatalo razem. Najlepiej po prostu nie zwracaj na te mysli uwagi. Pan Bog wie, ze sa niechciane i nie bedzie mial do Ciebie o nie zalu. Glowa do gory!

 Re: Dręczą mnie złe myśli nt. Boga.
Autor: bella (---.31.102.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2014-08-02 18:12

Może cierpisz na nerwicę natręctw? Porozmawiaj na temat tych bluźnierczych myśli ze spowiednikiem, a jeśli będzie trzeba z psychologiem.

 Re: Dręczą mnie złe myśli nt. Boga.
Autor: Izabela (---.piotrcentrum.pl)
Data:   2014-08-06 10:25

Kiedy przychodzą Ci do głowy takie myśli, to odmawiaj "Zdrowaś Mario", tak długo aż te myśli przestaną nękać - to bardzo pomaga.
Pomodlę się za Ciebie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: