logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam domu zakonnego/pielgrzyma nad morzem.
Autor: ja (---.static.chello.pl)
Data:   2014-08-18 10:15

Witam,
ostatnio mam dość trudny czas w swoim życiu i potrzebuję chwili na zastanowienie się, przemyślenie pewnych rzeczy. Czy ktoś zna może jakiś dom zakonny lub dom pielgrzyma nad morzem, w którym można się zatrzymać ( za opłatą oczywiście)?. Szukam miejsca, w którym w ciszy i spokoju będę mogła odpocząć.
Z góry dziękuję za pomoc :)

 Re: Szukam domu zakonnego/pielgrzyma nad morzem.
Autor: Ya (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2014-08-19 09:36

http://www.miedzywodzie.sds.pl/component/content/category/10-dom-rekolekcyjny.html

 Re: Szukam domu zakonnego/pielgrzyma nad morzem.
Autor: Ј (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2014-08-22 03:53

700 metrów od morza, na środku ekranu mapy: (klik).
Adres i tel.: (klik)

Zapytaj siostry, od kiedy zaczyna się sezon ciszy i spokoju :))

 Re: Szukam domu zakonnego/pielgrzyma nad morzem.
Autor: olga (158.75.69.---)
Data:   2014-08-28 08:53

My byliśmy w Jastarnii w ośrodku Werbistów. Do wyboru różne standardy pokoi (i rozne ceny).

 Re: Szukam domu zakonnego/pielgrzyma nad morzem.
Autor: Franciszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2014-09-04 11:33

Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Dom Sióstr św. Katarzyny w Krynicy Morskiej: ul. Teleexpresu 6, tel. 55 247 60 28: http://katarzynki.org.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=12&Itemid=109
Byłam tam i mogę polecić z ręką na sercu. Trzeba tylko zadzwonić i zapytać o możliwość noclegu, uzgodnić termin przyjazdu. Siostry zapewniają całodzienne wyżywienie, możliwość korzystania z kaplicy w domu. Po sąsiedzku z tym domem jest kościół ojców kapucynów.

 Re: Szukam domu zakonnego/pielgrzyma nad morzem.
Autor: Mirosław (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-07-18 04:56

Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Od 31lipca do 21 sierpnia br. będę z NFZ-tu na leczeniu w szpitalu uzdrowiskowym "Perła Bałtyku", w Kołobrzegu. Poszukuję na ten czas, dla mojej żony, Pauliny (60l.), nie za drogiego, jednoosobowego pokoju gościnnego, niezbyt daleko od ulicy Wł.Sikorskiego gdzie znajduje się moje szpitalne sanatorium. Dziękujemy za ewentualną dla nas pomoc, pozdrawiamy, Szczęść Boże, wdzięczny Mirosław (61l.).
Ps.: Daj Boże, 15 sierpnia br. będziemy obchodzić naszą 38 rocznicę ślubu, daj Boże pierwszy raz, od kilku lat razem. Pomyślności, wdzięczny MireK.

---
Na wieki wieków. Amen.

Panie Mirosławie, Forum Pomocy nie jest właściwym miejscem do tego rodzaju poszukiwań. Może wyszukiwarka Google coś Panu podpowie?

z-ca moderatora

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: