logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Różaniec (koronka) cztery części trzy koraliki.
Autor: olga (158.75.69.---)
Data:   2014-10-29 08:57

Otrzymałam różaniec (koronkę?) z Ziemi Świętej i niestety nie wiem, jak go odmawiać.
To bransoletka składająca się z 20 koralików. Jedna część składa się ze znaku chrześcijańskiego swobodnie zwisającego (krzyż jerozolimski, 'zwykły' krzyż, rybka, gwiazda z wpisanym krzyzem). W kazdej czesci jest 5 koralikow - trzy wieksze i dwa mniejsze. Nie moglam znalezc informacji w internecie, dlatego pisze do Was. Pomozecie?

 Re: Różaniec (koronka) cztery części trzy koraliki.
Autor: Franciszka (---.158.218.74.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2014-10-30 21:46

Otrzymałaś bransoletkę pewnie od osoby, którą dobrze znasz, więc jej o to zapytaj. Nie każda bransoletka jest różańcem.

 Re: Różaniec (koronka) cztery części trzy koraliki.
Autor: olga (158.75.69.---)
Data:   2014-10-31 19:40

Osoba, która to kupiła, nabywając "bransoletkę" w sklepie z dewocjonaliami, nie zapytała co to jest.
Może rzeczywiście to tylko bransoletka. Nie wpadłam na to - w końcu sklep z dewocjonaliami zobowiązuje ;-)

 Re: Różaniec (koronka) cztery części trzy koraliki.
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2014-10-31 20:08

Możesz spróbować poszukać na
http://www.rosaryandchaplets.com/
Wejdź na 'rosaries' i na 'chaplets, and chaplets of saints'. Do każdej nazwy modlitwy jest dołączone zdjęcie adekwatnego różańca, bransoletki, itp.. Jeśli znajdziesz odpowiednie zdjęcie, to nazwę modlitwy też pewnie łatwo przetłumaczysz.
Pewnie można też zadzwonić do tego sklepu, albo wysłać e-mail, i zapytać o Twój różaniec :)
Pozdrawiam. G_JP

 Re: Różaniec (koronka) cztery części trzy koraliki.
Autor: Sowa Przemądrzała ;) (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2014-11-01 10:10

"Pewnie można też zadzwonić do tego sklepu, albo wysłać e-mail, i zapytać o Twój różaniec :)"
A w sklepie odpowiedzą, że były takie w hurtowni, to je wzięli ;)

 Re: Różaniec (koronka) cztery części trzy koraliki.
Autor: strzyga (---.play-internet.pl)
Data:   2014-11-02 23:19

Z 20 koralików składa się koronka do św. Charbela.
Może idż u nas do sklepu z dewocjonaliami. Może tam będą wiedzieć?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: