logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Moje problemy: seks, niskie poczucie wartości.
Autor: Arkadiusz123 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-11-20 10:44

Witam,

Szukam dla siebie świętej, błogosławionej. Jakoś wolę się modlić do kobiet. Ta święta ma pomagać w sprawach takich jak: onanizm, seks, nieczystość, zwiększenie własnej wartości, wytrwałość. I dobrze by było aby miała dobry życiorys i podobne problemy co moje. Tylko nie podawajcie Marii Magdaleny, bo chyba jest na urlopie od dobrych paru lat :)

 Re: Moje problemy: seks, niskie poczucie wartości.
Autor: Aś(28l) (---.ip.oxynet.pl)
Data:   2014-11-20 22:21

Polecam 3: sw Maria Goretti, sw Agnieszka Rzymianka i bł Karolina Kózkówna - zyciorys wszystkich 3 znajdziesz w internecie :)

 Re: Moje problemy: seks, niskie poczucie wartości.
Autor: wojcieszek (195.117.29.---)
Data:   2014-11-21 07:59

Ja bym prosił o wstawiennictwo Niepokalaną Maryję Pannę.
Mnie w sprawach nieczystości pomogła wręcz w cudowny sposób i prostą drogą poprowadziła mnie do swego Syna.

 Re: Moje problemy: seks, niskie poczucie wartości.
Autor: Franciszka (185.45.217.---)
Data:   2014-11-21 13:01

"dobrze by było aby miała dobry życiorys i podobne problemy co moje" - To kojarzy mi się z szukaniem lekarza dla chorego, który też będzie cierpiał z powodu tej samej choroby, a jednocześnie będzie miał przećwiczone na sobie problemy rodzinne, zawodowe, z bezrobociem, kredytami niemożliwymi do spłacenia i takimi tam sprawami.
Zachęcam do modlitwy do swojego Anioła Stróża, by cię zawsze łapał za rękę, gdy będziesz miał pokusę grzechów, które wymieniasz: "onanizm, seks, nieczystość". Na "zwiększenie własnej wartości, wytrwałość" najlepsza jest codzienna modlitwa uwielbienia: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen. Poczucie własnej wartości zależy od wiary, a wiara rodzi się ze słuchania Pana Boga, czyli od otwierania się na działanie Ducha Świętego. Tylko wtedy, gdy będziesz kontemplować dobroć Pana Boga, szukając Jego w każdej sytuacji swojego codziennego życia, dziękując Mu za wszystko, co cię spotyka, będziesz wzrastać w poczuciu własnej wartości. Chodzi o odkrycie swojego miejsca wobec Pana Boga, że jesteś stworzony przez Niego, że cię kocha i obdarowuje nieustannie wszelkim dobrem.
Wytrwałość trzeba sobie samemu wypracować, przez regularne ćwiczenie tego, w czym chcemy być wytrwali.

 Re: Moje problemy: seks, niskie poczucie wartości.
Autor: Esterka (---.165.kosman.pl)
Data:   2014-11-21 21:47

Wiesz co... jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że podobnie jak wykorzystujesz kobiety do zaspokojenia potrzeb seksualnych, tak samo chcesz wykorzystać tę świętą kobietę do rozwiązanie swoich problemów. I jeszcze to hasło, że powinna mieć takie problemy jak Twoje - czyżby przekonanie, że facetom wolno więcej w tej dziedzinie, a jak już takowa upadnie, to gorzej niż gdyby upadł facet?
Chyba nie tędy droga...

 Re: Moje problemy: seks, niskie poczucie wartości.
Autor: Radek (---.play-internet.pl)
Data:   2014-11-22 00:55

Polecam seksuologa i terapię u psychologa. Tobie żadne cuda nie są potrzebne. Ty masz się czlowieku sam wziac za siebie. Nie na licz na to że ta czy inna święta odwali za Ciebie robotę. To dość egoistyczne oczekiwanie. Więc - rusz tylek i zadzwoń do poradni. Najlepiej chrześcijańskiej. W Warszawie jest np SPCh, są psychologowie przy Jezuitach i Dominikanach. W innych miastach tez.

 Re: Moje problemy: seks, niskie poczucie wartości.
Autor: Mirek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-11-24 18:15

Ogranicz korzystanie z kompa i codziennie czytaj Biblie. To dziala.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: