logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Gdzie można podjąć krucjatę trzeźwościową?
Autor: Zuza (---.polkowice.vectranet.pl)
Data:   2014-11-23 18:59

Witam,
Przy ostatniej spowiedzi obiecalam Bogu, ze podajme sie krucjaty i przez rok nie bede pic alkoholu, to samo postanowilam w sprawie papierosow, chociaz wiem ze raczej krucjaty na nie nie ma :) Chce isc do spowiedzi, ale najpierw musze wykonac zeszle postanowienia. Czy ktos wie, jak i gdzie mozna sie tego podjac? Wiem ze na pielgrzymce byla taka mozliwosc, ale nie wiem jak to jest na co dzien.

 Re: Gdzie można podjąć krucjatę trzeźwościową?
Autor: s.e. (---.play-internet.pl)
Data:   2014-11-23 21:39

Witaj :)
tu poszukaj - www.kwc.oaza.pl Mozesz samodzielnie wydrukować formularz, wypisać i wysłać na wskazany adres.
Zapytaj w parafii, czy jest może Parafialna Księga Trzeźwości (lub gdzie jest możliwość wpisu).
Myślę, że samo podpisanie zobowiazania ma charakter symboliczny, dla Boga ważne żebyś dotrzymała obietnicy :) Jeśli bardzo chcesz od razu to zawsze możesz coś tak od serca napisać na ładnej kartce i podpisać się :)
3maj się Jezusa :)


ps. Abstynencja od alkoholu w KWC to osobisty dar, podjęty dobrowolnie z pobudek miłości i odpowiedzialności za dobro drugiego człowieka. Dla członków Krucjaty abstynencja to:

- czyn osobistej wolności
- zadośćuczynienie za grzechy pijaństwa,
- wyraz miłości do ludzi uzależnionych, dla których zupełna abstynencja jest jedynym warunkiem trzeźwości,
- skuteczny środek przemiany obyczajów,
- sposób pracy nad sobą i kształtowania charakteru,
- ważny środek profilaktyczny i wychowawczy,
- znak miłości do Ojczyzny.

 Re: Gdzie można podjąć krucjatę trzeźwościową?
Autor: Astra (---.multinet24.pl)
Data:   2014-11-24 10:07

Podpisanie deklaracji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka to nie tylko podjęcie abstynencji. To także zobowiązanie, że nie będzie się kupować alkoholu (tzn. wydawać pieniędzy na alkohol), oraz częstować alkoholem. I chyba o taką deklarację chodzi autorce posta. Dostępna na stronie
www.kwc.oaza.pl/jak-zostac-czlonkiem-kwc
Życzę wytrwałości w podjętym postanowieniu, jestem członkiem KWC ponad 10 lat.

 Re: Gdzie można podjąć krucjatę trzeźwościową?
Autor: Dawid (192.162.173.---)
Data:   2015-04-04 13:23

Strona kwc.oaza.pl nie działa. Chciałbym podpisać ta krucjate i wyslac na dany adres, ale nie mam jak tego wydrukowac. Gdzie jest ona dostepna?

-----------

google: krucjata wyzwolenia człowieka deklaracja
moderator

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: