logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Modliłem o pokój między rodzicami i nic.
Autor: Grzegorz (---.net.lannet.org)
Data:   2015-03-27 22:14

Szczęść Boże

Witam serdecznie drodzy bracia i siostry, piszę do was ponieważ mam nietypowy problem, otóż od jakiegoś czasu w mojej rodzinie jest konflikt, a właściwie między moimi rodzicami, 25 lat małżeństwa, żal mi jest ich oboje, modliłem się różańcem o pokój między rodzicami, ale nic, może to wina złej intencji, albo źle odmawiałem różaniec, proszę o pomoc, o ułożenie prawidłowej intencji.

 Re: Modliłem o pokój między rodzicami i nic.
Autor: Coya (---.internet-krakow-sebastian-gacek.3s.p)
Data:   2015-03-28 01:03

Polecam książkę "Moc uwielbienia" (M. Carothers)

Tam znajdziesz pomysł, co zrobić.

 Re: Modliłem o pokój między rodzicami i nic.
Autor: sadness (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-03-28 07:42

Też modliłam się o zgodę między rodzicami całe życie, przestałam w jak miałam 28 lat i nic. Na pewno to nie twoja wina, na pewno to nie błędy w modlitwie. Trzeba pogodzić sie z tym że twoi rodzice to wolni, dorośli ludzie i mają prawo podejmować nawet złe decyzje. To bardzo przykre dla dziecka ale nic nie możesz zrobić, nie powinieneś ich ratować i nawracać, to nie jest twoja rola. Zawsze możesz modlić sie za rodziców, zwrócić uwagę, ale pozwól im popełniać błędy. To ich życie.

 Re: Modliłem o pokój między rodzicami i nic.
Autor: Tionne (78.10.83.---)
Data:   2015-03-28 12:11

Modlic trzeba sie caly czas, a nie jak piszesz w czasie przeszlym - 'modlilem się'. Nawet jak bedą owoce modlitwy, dalej sie o to modlic.

 Re: Modliłem o pokój między rodzicami i nic.
Autor: Esterka (---.165.kosman.pl)
Data:   2015-03-28 13:59

Modliłam się jakieś 10 lat żeby mój ojciec przestał pić. Potem przestałam, zniechęcona. Ojciec nadal pije, ale są inne owoce tej modlitwy: żadne z nas, dorosłych już dzieci (6 dorosłych, w tym trójka bliska 40-tki) nie nadużywa alkoholu. Trafiłam na naprawdę dobrą terapię, mama coraz lepiej radzi sobie w domu i w relacjach z ojcem. Warto było, chociaż - tak jak Ty - naprawdę nie widziałam jakichkolwiek zmian.
Rodziców nie zmienisz, mają wolną wolę. Ważne, żeby ta sytuacja miała jak mniej negatywny wpływ na Ciebie, a w tym pomaga m. in. modlitwa.

 Re: Modliłem o pokój między rodzicami i nic.
Autor: Gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-03-29 01:25

Grzegorzu, modlisz się za nich i tyle tylko możesz. Bóg słucha każdej modlitwy, naprawdę. Ale działa wg swojego planu. On daje nawrócenie, zawsze, gdy prosi się o to dla siebie lub innych. Jednak wybiera do tego najbardziej stosowny moment. Czasami są to ostatnie minuty życia człowieka, za którego się modlimy (tak było z moim tatą). Dlatego, żeby nie wiem jak źle traktowali się Twoi rodzice, nigdy nie przestawaj się za nich modlić. Owoce tej modlitwy będą ogromne, zobaczysz...

 Re: Modliłem o pokój między rodzicami i nic.
Autor: mia (---.f-net.pl)
Data:   2015-03-30 00:00

Niestety nie Ty jeden. Wiem, że to smutne ale czasem tak bywa :( Też modliłam się o cud pojednania między rodzicami. Moja modlitwa nie została wysłuchana. Za niedługo minie 5 lat od rozwodu rodziców, a ja do tej pory zastanawiam się co jeszcze mogłam wtedy zrobić, żeby ich pogodzić. Ufam, że mimo wszystko Bóg mnie wysłuchał i "zareaguje". Może kiedyś... w przyszłości to coś da.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: