logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Znajoma podważa zaufanie do lekarza.
Autor: Anna (---.play-internet.pl)
Data:   2015-03-30 18:02

Witam
Jestem w ciąży i miałam mdłości. Lekarz polecił mi kupno opasek działających na zasadzie akupresury. Nosiłam je cały czas, mdłości miałam nadal i musiałam brać nieraz tabletki. Dziś rozmawiałam ze znajomą i ona mi powiedziała ze stosowanie takich opasek jest szkodliwe i ma zwiazek z okultyzmem. Czy to prawda? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

 Re: Znajoma podważa zaufanie do lekarza.
Autor: Iza (ta wredna) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-03-30 19:59

U mnie mdlosci byly spowodowane spadkiem stezenia cukru we krwi. Nie czulam glodu, ale glikemia wskazywala na niedocukrzenie i im byla nizsza, tym silniejsze byly mdlosci i wymioty. Musialam jesc co 1,5 h i rzeczy zawierajace cukry proste. Posilki bez takowych byly natychmiast zwracane. Hitem byl arbuz, banan, odgazowana cola, herbatniki, winogrona, a krotko potem weglowodany zlozone, o niskim IG (odpowiednie pieczywo). Zadne inne rozwiazanie nie pomoglo, a to tak. Oczywiscie za cene przytycia, ale lepiej to niz spedzic caly dzien z glowa w sedesie i wymiotowac krwia z pekajacej sluzowki gardla.

Akupresure wyprobowalam, nic mnie nie opetalo, ale i nie pomoglo.

 Re: Znajoma podważa zaufanie do lekarza.
Autor: xc (---.158.217.47.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2015-03-30 21:51

ja co prawda nie jestem w stanie błogosławionym ale z reguły, gdy kuracja nie zdaje skutku, porozmawiałbym o jej zmianie albo skonsultował innego medyka.

 Re: Znajoma podważa zaufanie do lekarza.
Autor: Marzenna (---.koszykowa.pl)
Data:   2015-03-31 18:57

W ciąży też miałam mdłości. Do chwili, kiedy przed pierwszym wstaniem z łóżka zaczęłam zjadać przygotowane przez męża śniadanie. To naprawdę pomaga. Mdłości ustąpiły. Nie można nawet wstać do łazienki. Dopiero po śniadaniu na leżąco :))

 Re: Znajoma podważa zaufanie do lekarza.
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2015-03-31 20:50

Widziałam uciskowe bransoletki na nadgarstki. Uważam, że jeśli nie łączyłaś z nimi innego działania niż potencjalne działanie lecznicze, to nie było żadnych skutków duchowych. Jeśli jednak martwi Cię ta sprawa, to powiedz o tym spowiednikowi.

Przyznam szczerze, że nie znam się na tym, czy wszelakie uciski mają jakiekolwiek konotacje duchowe, ale jak mi kamień w but wpadnie, to źle się czuję, a nawet niezbyt kulturalne słowo może przyjść mi na myśl.

Polecam imbir na mdłości.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: