logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego ciągle chodzę smutna?
Autor: agata (---.play-internet.pl)
Data:   2015-05-23 13:35

Dlaczego ciągle chodzę smutna nawet gdy inni się śmieją mój śmiech jest stłumiony
Chodzę regularnie do spowiedzi na spotkania z Duchem Świętym, na msze św rożne nabożeństwa. Znajomi ciągle pytają się co mi jest, dodam ze mam choroby które ciągle mnie nękaja brak stałej pracy przyjaciół lęku którego nie mogę się wyzbyc

 Re: Dlaczego ciągle chodzę smutna?
Autor: Klaudia (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-05-30 18:06

Na Twoim miejscu poszłabym porozmawiać ze światłym księdzem lub siostrą zakonną.
I oczywiście modl się do Boga o odpowiedź na Twoje pytanie, dlaczego tak jest. On wie, czego ci najbardziej potrzeba i mysle ze jak Mu zaufasz to Twoja sytuacja sie odmieni.

 Re: Dlaczego ciągle chodzę smutna?
Autor: Coya (---.internet-krakow-sebastian-gacek.3s.p)
Data:   2015-05-31 11:26

Witaj Agato,

Skoro sferę duchową "zabezpieczoną" (sakramenty, modlitwa), to ja bym zaczęła od konsultacji z lekarzem rodzinnym i psychiatrą, bo objawy o których piszesz mogą oznaczać, że to efekt uboczny jakich leków, które zażywasz bądź depresja. Ta druga opcja wydaje mi się bardziej prawdopodobna, ale oczywiście przez internet nie da się tego stwierdzić.

Depresję da się wyleczyć (im wcześniej się zacznie, tym lepsze/szybsze będą efekty), a psychiatra na prawdę nie gryzie - mówię z własnego doświadczenia :)

Powodzenia.

 Re: Dlaczego ciągle chodzę smutna?
Autor: spokojny (---.opera-mini.net)
Data:   2015-05-31 13:00

Może to rzeczywiście początek depresji i warto skontaktować się z lekarzem

 Re: Dlaczego ciągle chodzę smutna?
Autor: Franciszka (---.31.178.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2015-05-31 13:21

Agata, piszesz o jednym z objawów stanu emocjonalnego, który może być wynikiem zranienia serca. Jeśli nie czujesz się szczęśliwa, to może potrzebujesz uzdrowienia swoich uczuć, wspomnień z dzieciństwa. Sama wiesz, co cię w ciągu życia smuciło, które osoby cię krzywdziły. Przede wszystkim powinnaś przebaczyć swoim krzywdzicielom. Pomaga w tym modlitwa przed Najświętszym Sakramentem. Oczywiści mogą być pomocne rekolekcje o tematyce uzdrowienia uczuć.

 Re: Dlaczego ciągle chodzę smutna?
Autor: krzysztof (---.centertel.pl)
Data:   2015-05-31 14:17

Poznaj chłopaka który kocha, gwarantuje wyciagnie Cie

 Re: Dlaczego ciągle chodzę smutna?
Autor: malutka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-05-31 16:42

Byłabym ostrożna w udzielaniu rad "poznaj chłopaka, wyciągnie Cię". Taka znajomość może przynieść skutek odwrotny i pogłębić smutek Agaty. Nie zawsze ktoś, kto deklaruje miłość, kocha. A jeśli ktoś ma problemy, to faceci szybko uciekają. To, że jesteś smutna, może wynikać z braku pracy, przyjaciół, chorób i ich oddziaływania na Twój organizm. Może masz depresję, która powstała na skutek sytuacji życiowej? Gdyby ona się zmieniła, może czułabyś się inaczej, lepiej?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: