logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy Bog mi wybaczy nienawiść na Niego i pomoze?
Autor: justyna (---.dyn.telefonica.de)
Data:   2015-10-07 10:40

Witam. Bardzo modlilam sie do Boga o to by pomogl zajsc w ciaze i pomogl mi zaszlam bardzo sie cieszylam z Mezem blagalam Boga abym nieporonila lecz stalo sie stracilam te dziecko! Wpadlam w tragedie plakalam i krzyczalam powiedzialam ze Go nienawidze i chcialam wyrzucic Biblie. Teraz gdy powoli dochodze do siebie bardzo zaluje przestalam sie modlic a chce byc teraz z Bogiem i prosic o ponowne zajscie w ciaze. Czy moge w ogole o to prosic czy Bog odwroci sie teraz ode mnie?

 Re: Czy Bog mi wybaczy nienawiść na Niego i pomoze?
Autor: Piotrek (---.icpnet.pl)
Data:   2015-10-07 13:29

Bóg od nikogo się nie odwraca. Całe Pismo Święte opowiada, jak ludzie "olewali" Pana Boga, a On nadal bezgranicznie i bezwarunkowo ich kochał. Jeśli tylko znów chcieli być z Bogiem, jeśli szczerze tego zapragnęli, "dowalał" tym wszystkim grzesznikom po stokroć większą swoją Miłością. Przestudiuj choćby życie wszystkich apostołów. Przykładów nie brak także wśród ludzi, ogłoszonych świętymi... Nie bój się Go kochać ;) On tylko na to czeka, aż się do Niego zwrócisz - nie pożałujesz tego i będziesz mega szczęśliwa.

 Re: Czy Bog mi wybaczy nienawiść na Niego i pomoze?
Autor: Maria Magdalena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-10-07 13:42

Pan Bóg już Ci wybaczył, a jeżeli będzie taka Twoja wola to i pomoże. Teraz najlepiej przeproś Pana Boga w sakramencie pojednania. Bardzo Ci współczuję, że poroniłaś i rozumiem Twój ból, bo poroniłam dwa razy i tylko my kobiety, które doświadczyłyśmy tego, wiemy co to znaczy, ale głowa do góry. Teraz mam trzech synów. Poroniłam po pierwszym dziecku i uwierz mi myślałam, że to koniec mojego macierzyństwa, ale teraz wiem, że Pan Bóg miał wszystko wobec mnie zaplanowane inaczej. Trzeciego syna urodziłam grubo po trzydziestce. starsi synowie już odchowani a ja w ciąży, na dodatek brak pomocy od kogokolwiek. Było mi bardzo ciężko, może nie tak fizycznie jak psychicznie, ale uwierz mi na dzień dzisiejszy, gdybym nie miała syna w tak późnym wieku to moje życie legło by gruzach. Ale to już inna historia. Na wszystko musi przyjść odpowiedni czas, więc z całego serca zaufaj Bogu, wyspowiadaj się, zacznij normalnie żyć, nie myśl cały czas o ciąży czy zajdziesz czy nie, bo ta myśl będzie Ciebie cały czas blokowała. Moja znajoma przez 10 lat nie mogła zajść w ciążę, za adoptowała synka, a po 3 latach urodziła córeczkę. Trzymaj się, pomodlę się za Ciebie i może to nie jest dla Ciebie pocieszenie, ale żeby być szczęśliwym i spełnionym w tym życiu to nie zawsze trzeba być matką. Zaufaj Panu Bogu.

 Re: Czy Bog mi wybaczy nienawiść na Niego i pomoze?
Autor: Jakub (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-10-07 14:15

Pan Bóg nigdy nie odwraca się od żadnego ze swoich dzieci. To co się Państwu przytrafiło jest straszne. Ale wiem też że nie jesteście Państwo pierwszymi ludźmi. Pani Dziecko jest teraz w Niebie obok naszego Stwórcy i raduje się Jego obecnością.

 Re: Czy Bog mi wybaczy nienawiść na Niego i pomoze?
Autor: 77 77 77 (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2015-10-07 14:25

Bóg jest Miłością i Miłosierdziem. On rozumie Twój ból. Warto jednak chcieć pełnić Jego wolę niż własną. Czasem Jego wola wydaje nam się niezrozumiała ale trzeba ufać. Warto rozmawiać z Bogiem o swoim życiu.

 Re: Czy Bog mi wybaczy nienawiść na Niego i pomoze?
Autor: Beata (---.mobileonline.telia.com)
Data:   2015-10-07 16:58

Bóg Cię kocha. Skorzystaj z sakramentu pojednania spełniając 5 jego warunków. I zacznij od początku. Ps. Nie pros, zebyś nie poroniła, tylko proś o zdrowe dziecko.
Jezu Ufam Tobie.

 Re: Czy Bog mi wybaczy nienawiść na Niego i pomoze?
Autor: Nawrócona (---.visattranr1.se)
Data:   2015-10-07 19:56

Drogo Justyna,
Kiedyś też byłam bardzo gniewna na Pana Boga i blużniłam krzycząc na Niego, przeklinałam nawet, chociaż mój problem nie był tak straszny i tragiczny jak twój. I w ten czas gdy gniewałam się na Niego w sercu wiedziałam, że będę póżniej bardzo żałować o to... Wiedziałam, że postępuję okrutnie wobec Boga, ale nie mogłam zatrzymać swego gniewu, to co się działo we mnie było bardzo złe. No i nadszedł czas kiedy naprawdę bardzo żałowałam i męczyłam się z tego powodu, ale mimo to Pan Bóg usłyszał moje modlitwy i spełnił to czego tak pragnęłam, a myślałam, że nie mam szans tego otrzymać, bo wtedy mi to wyglądało nierealne, ale Bogu nie ma nic niemożliwego. I ten cud sprawił, że uwierzyłam iż Bóg mi wybaczył i że każdy grzech wybacza. Dla Boga ważniejszym jest, że żałujemy za grzechy i znów do Niego wracamy, a On jako miłosierny Ojciec przyjmuje nas takich jacy jesteśmy i wybacza. Myślę że Bóg ci wybacza, główne że żałujesz i prosisz Go o przebaczeniu. Wierz w Boże Miłosierdzie.

 Re: Czy Bog mi wybaczy nienawiść na Niego i pomoze?
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-10-07 21:19

Nie można popadać w zwątpienie i rozpacz. Pewnie, że Pan Bóg wybacza tym, którzy żałują. W życiu człowieka zdarzają się tak ciężkie chwile, że nie kontroluje swojego działania, swoich myśli. Potem przychodzi refleksja. Pan Jezus obiecał Św. Faustynie, że ten, kto będzie odmawiał Koronkę do Miłosierdzia Bożego dostąpi szczególnych łask. To wspaniała Modlitwa.
"Niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza, chociażby grzechy jej były jak szkarłat."
(Dzienniczek 699)
"Zdrój miłosierdzia Mojego został otwarty na oścież włócznią na krzyżu dla wszystkich dusz - nikogo nie wyłączyłem."
(Dz.1182)

Jeśli żałujesz, to spokojnie możesz prosić Pana Boga o wszystko czego potrzebujesz, zgodnie z Jego wolą. Słyszałam, że patronem kobiet starających się z trudem o dziecko jest Św. Dominik Savio. Salezjanie mogą udzielić bliższych informacji lub można odszukać w internecie Ubranko św. Dominika - szkaplerz chroniący mamę w stanie błogosławionym lub kobietę starającą się o dziecko. Życzę Bożego pokoju, wiary, nadziei i miłości:)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: