logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: renata (---.net.pulawy.pl)
Data:   2016-02-08 19:14

Czy Pan Bog moze mi wybaczyc straszliwy grzech? ZABILAM DZIECIATKO. cZY JEST DLA MNIE JAKAKOLWIEK NADZIEJA?

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: moderator (---.nyc.res.rr.com)
Data:   2016-02-08 20:00

Jest Miłosierdzie Boże dla Pani. Wszyscy kapłani mogą rozgrzeszyć z grzechu aborcji w Roku Jubileuszowym Miłosierdzia. Nadzwyczajny Rok Święty, Jubileusz Miłosierdzia rozpoczął się otwarciem Drzwi Świętych w Bazylice św. Piotra, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia 8 grudnia 2015 roku i zakończy się 20 listopada 2016 roku wraz z uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
Treść listu papieża Franciszka na Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia: (klik).

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: EmGie (---.081015177.msitelekom.pl)
Data:   2016-02-08 21:22

Nadzieja jest w Bogu. W Nim jest wszystko, a przede wszystkim Jego Miłosierdzie dla Twojej duszy. I dla naszych też.

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: m. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-02-08 21:39

Oczywiście. Jezus nie może doczekac gdy Cię rozgrzeszy przez kapłana. W Dzienniczku św. Siostra Faustyna zapisała słowa Jezusa: "prędzej niebo i ziemia obrocilyby się w nicość, aniżeliby duszę ufająca nie ogarnęło miłosierdzie Moje". Jezus mówi wiele pięknych słów o swym Miłosierdziu, wszystko jest w Dzienniczku.znajdziesz go np. Na stronie Faustyna.pl. Pan Jezus bardzo Cię kocha, zaufaj Mu, On Ci wszystko wybaczy, jeśli żałujesz. Tak jak Marii Magdalenie, św. Piotrowi. Powodzenia. Niech Bóg Cię błogosławi. Z Bogiem i Maryją :)
PS. poproś tez Maryję o pomoc, Ona zawsze Cię zrozumie.

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: Jan (---.play-internet.pl)
Data:   2016-02-08 21:57

Renato. Nie czekaj. Udaj się do spowiedzi. Jest dla Ciebie miłosierdzie. I sama też przebacz sobie.

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: Jadwiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-02-09 09:15

Renato, Bóg czeka ze Swoim miłosierdziem na każdego grzesznika, na Ciebie też. On chce Ci przebaczyc, jeżeli szczerze żałujesz swojego czynu. Twoje Maleństwo jest bezpieczne w Jego Domu, ono Ci już przebaczyło. Czy Ty przebaczyłaś sama sobie? Miłosierny Bóg czeka na Ciebie w spowiedzi świętej.

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: xc (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2016-02-09 14:49

Nadzieja jest zawsze. Wierzymy w nieskończoną, niezbadaną, nieogarniętą, niepojętą Miłość Bożą.
Sprawa nie na forum publiczne, nie na sieć ale jak najbardziej realną, sprawdzoną od wieków, procedurę sakramentalną.
Proszę postawić to pytanie w konfesjonale.

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: Sylwia (---.cheeloo.net)
Data:   2016-02-09 18:36

"Niech pokładają nadzieję w miłosierdziu Moim najwięksi grzesznicy. Oni mają prawo przed innymi do ufności w przepaść miłosierdzia Mojego. Córko Moja, pisz o Moim miłosierdziu dla dusz znękanych. Rozkosz sprawiają Mi dusze, które się odwołują do Mojego miłosierdzia. Takim duszom udzielam łask ponad ich życzenia. Nie mogę karać, choćby był największym grzesznikiem, jeżeli on się odwołuje do Mej litości, ale usprawiedliwiam go w niezgłębionym i niezbadanym miłosierdziu swoim" ('Dzienniczek' Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, 1146).

Problem nie leży po stronie Boga - On wybacza ZAWSZE jeżeli żałujemy - ale problem jest w Tobie, nie potrafisz sobie wybaczyć, zaufać. Czy kiedyś zapomnisz - nie, nie zapomnisz, czy wybaczysz sobie - nie wiem, ale zaufać, uwierzyć że będzie Ci to odpuszczone możesz tu i teraz. Zacznij od Spowiedzi, tak jak pisali inni, korzystaj z roku miłosierdzia.

I jeszcze jedno - pamiętaj o matkach, które stoją przed taką decyzją jak Ty kiedyś. Dla nich słowa innych osób, które przekonują do zmiany decyzji mogą nie być wystarczająco mocne, ale Twoje słowa - o tym, że nie ma dnia w którym nie żałowałabyś swojej decyzji i nie ma ceny, którą zapłaciłabyś, żeby cofnąć czas - mogą zdziałać dużo.

Walcz - o siebie, o inne matki... Tulę Cię mocno.

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: Maggy (---.dynamic-ww-4.vectranet.pl)
Data:   2016-02-09 20:27

To straszne ale nie mnie Cię osądzać. Bóg zna Twoje serce. Skoro żałujesz to najważniejsze dla Boga. Miłosierdzie Boga nie zna granic i Bóg ma je dla każdego kto żałuje złych wyborów.

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: Eovina (---.196.222.171.threembb.co.uk)
Data:   2016-02-11 18:52

Wiesz kiedy chodzę pod kliniką aborcyjną mam dwa rodzaje ulotek jedne dla dziewczyn, które są w ciąży a drugie dla tych, które dokonały aborcji. Módl się różańcem. Może zajrzyj tutaj
http://www.pogotowieduchowe.pl/
Porozmawiaj. Idź do spowiedzi, w roku Miłosierdzia każdy kapłan ma prawo odpuścić ten grzech.
Nie mieszkam w Polsce więc nie znam realiów. Za granicą poleciłabym Rachel's Vineyard. A w Polsce zacznij od rozmowy (może na pogotowiu duchowym właśnie) i znalezienia spowiednika. Praktyczna wskazówka - weź do ręki różaniec. Może być Nowenna Pompejańska w twojej własnej intencji wynagradzającej. Odwagi dziewczyno.

 Re: Zabiłam dzieciątko. Czy jest dla mnie miłosierdzie?
Autor: Eovina (---.40.48.15.threembb.co.uk)
Data:   2016-02-12 18:54

Winnica Racheli:
https://www.facebook.com/winnicaracheli.warszawa

Chodzę pod kliniką z dwoma rodzajami ulotek i widzę cierpienie, którego doświadczasz. Naprawdę istnieje miłosierdzie i przebaczenie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: