logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 ŚDM - zwrot kosztów
Autor: Babs (---.speedtransfer.pl)
Data:   2016-07-27 08:20

Czy ktos z forum orientuje sie, do kogo moglabym sie zglosic w sprawie zwrotu kosztów na śdm, wykupilam pakiet pielgrzyma za 435 zl weekendowy, natomiast ze wzgledow zdrowotnych nie bede mogla niestety jechac, z kim sie konsultowac w tej sprawie dodam ze ksiadz, opiekun naszej grupy, nie wiem co z tym zrobic tak samo osoby ktore obsluguja call center...masakra!

 Re: ŚDM - zwrot kosztów
Autor: Anna (---.dzierzoniow.vectranet.pl)
Data:   2016-07-27 15:36

Wydaje mi się, ze wyjazd nie odbył się z twojego powodu, a nie z powodów organizacyjnych, więc zwrot kosztów ci się nie należy.

 Re: ŚDM - zwrot kosztów
Autor: Bogumiła z Krakowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-07-27 16:19

Też nie wiem, ale informacji trzeba szukać tą samą drogą, którą kupowało się pakiet. Czyli pewnie przez księdza, załatwiać albo chociaż pytać o adresy i załatwiać samej. Pewnie gdzieś w kurii. Można też prosić księdza o ogłoszenie w parafii, że jest do odsprzedania jeden pakiet - może ktoś się zgłosi. Szczególnie jeśli obniżysz cenę. Ale to trzeba szybko robić, bo chyba rozumiesz, że potem nikomu się ten pakiet już nie przyda. Przecież w tym jest nie tylko plecak z zawartością, który może być pamiątką, ale pewnie i dojazd, i jakiś posiłek (ty wiesz, za co zapłaciłaś). Jak teraz nie znajdzie się nikt na Twoje miejsce, to rzeczywiście może być kłopot z odzyskaniem pieniędzy. Szukaj zastępstwa na wyjazd.

 Re: ŚDM - zwrot kosztów
Autor: Ola (---.rev.ndi.net.pl)
Data:   2016-07-28 13:26

Na oficjalnej stronie ŚDM w Internecie w zakładce kontakt podany jest numer telefonu. Infolinia do 1 sierpnia obsługiwana 24h - zadzwoń i zapytaj. Popytaj w parafii/ zadzwoń do innych parafii w Twoim mieście. Może ktoś bardzo chętnie z tego skorzysta. Może księża mają kogoś, kto chce pojechać. W innym przypadku myślę, że zwrotu kosztów nie będzie - ale pewna nie jestem.

 Re: ŚDM - zwrot kosztów
Autor: Dagmara (---.free.aero2.net.pl)
Data:   2016-07-28 18:55

Tak mi przyszło do głowy...- jeśli nie uda Ci się odzyskać kosztów pakietu, a sama nie jesteś w stanie wyjechać, to może podaruj go komuś w prezencie, miejsce się nie zmarnuje, a Ty będziesz czuła radość w sercu:) Zdrowia życzę:)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: