logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Godzina Łaski 8 grudnia od godz. 12 do 13.
Autor: AS (---.cm-7-1b.dynamic.ziggo.nl)
Data:   2016-12-07 19:25

Szczęść Boże,
Chciałam przypomnieć tym co zapomnieli, a tym co nie wiedzą oznajmić, że 8 grudnia od 12 do 13 jest Godzina Łaski.
Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”.

 Re: Godzina Łaski 8 grudnia od godz. 12 do 13.
Autor: Antoni (---.toya.net.pl)
Data:   2016-12-08 07:26

Dziękuję za przypomnienie, bo o tylu rzeczach zapominamy. A tyle do wyproszenia, właśnie w tej Godzinie Łaski.
Pozdrawiam Antoni

 Re: Godzina Łaski 8 grudnia od godz. 12 do 13.
Autor: renata (---.dynamic.kabel-deutschland.de)
Data:   2016-12-08 10:31

Pochodzę z okolic Wałbrzycha, obecnie pracuję w Niemczech, w chwili obecnej jestem na zwolnieniu lekarskim. Z całego serca pragnę w południe oddać się modlitwie. Pozdrawiam wszystkich przyłączających się.

 Re: Godzina Łaski 8 grudnia od godz. 12 do 13.
Autor: Pawel (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2016-12-08 14:21

A po tych godzinach modlitwa zostanie wysłuchana ?Jak myślicie? Nie wiedziałem o takich godzinach

 Re: Godzina Łaski 8 grudnia od godz. 12 do 13.
Autor: AS (---.cm-7-1b.dynamic.ziggo.nl)
Data:   2016-12-08 18:18

Trzeba się modlić panie Pawle, a jeśli to o co pan prosi będzie zgodne z wola Pana Boga, to modlitwy wysłucha.

 Re: Godzina Łaski 8 grudnia od godz. 12 do 13.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2016-12-08 19:59

To, czy modlitwa zostanie wysłuchana, zależy od tego, czy jest zgodna z wolą Pana Boga, nie zaś od godzin. Tzw. godzina łaski (znana z prywatnych objawień, zatem nie ma obowiązku wiary w ich treść, nawet jeśli są uznane przez Kościół) jest pewną mobilizacją, przypomnieniem, akcentem położonym na nabożeństwo do Matki Bożej Niepokalanej, jest pewną szansą - ale nie jest żadnym czasem wyłączności wysłuchania. Łaska Pana Boga od czasu nie zależy.

 Re: Godzina Łaski 8 grudnia od godz. 12 do 13.
Autor: milla (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2016-12-09 00:00

Te objawienia nie zostały uznane przez Kościół. wręcz przeciwnie, jest do nich sporo zastrzeżeń. Ale modlić się mozna. I to zawsze, a nie tylko w tej godzinie. :-)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: