logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Wrocław. Chcę się nawrócić i wyspowiadać.
Autor: Paweł (---.jgora.dialog.net.pl)
Data:   2016-12-09 22:07

Szczęść Boże.
Chciałbym zmienić swoje życie, dlatego chciałbym zacząć od spowiedzi. I tu pytanie do Wrocławian - czy znacie jakiegoś kapłana, u którego się wam dobrze spowiadało? Wiem, że to brzmi sztucznie, ale nie chcę trafić na "krzykacza", bo właśnie za krzyczenie na mnie na spowiedzi zaprzestałem uczęszczania do tego sakramentu. Proszę o propozycje.
Pozdrawiam.

 Re: Wrocław. Chcę się nawrócić i wyspowiadać.
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-12-09 23:22

Parafia Św. Antoniego al. Kasprowicza we wtorki 20.00-21.00 Adoracja z okazją do Spowiedzi. Tu nikt nie krzyczy na nikogo:) Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra na każdy czas, szczególnie na spotkanie z Przebaczającym Jezusem:)

 Re: Wrocław. Chcę się nawrócić i wyspowiadać.
Autor: 77 (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2016-12-10 00:34

Ksiądz też człowiek, i czasem krzyczy. Warto się zastanowić dlaczego krzyczy. Jakiś czas temu jeden z księży mocno na mnie nakrzyczał przy spowiedzi. Przyjrzałam się temu, i doszłam do wniosku, że pomyślał o jakiejś innej osobie, bo to co krzyczał nie było do mnie, tylko do jakiegoś innego penitenta, o którym sobie właśnie przypomniał, i nałożyło mu się. Tak też się może zdarzyć. Ale nie ma się czym przejmować. Trzeba popatrzeć w swoje sumienie w takiej sytuacji. Warto.

 Re: Wrocław. Chcę się nawrócić i wyspowiadać.
Autor: Ina (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2016-12-10 15:41

U Ojców Dominikanów.

 Re: Wrocław. Chcę się nawrócić i wyspowiadać.
Autor: ilona (185.55.65.---)
Data:   2016-12-14 19:23

(...)

---
Zachęcam do lektury: (klik).

z-ca moderatora

 Re: Wrocław. Chcę się nawrócić i wyspowiadać.
Autor: ania (---.oxylion.net.pl)
Data:   2016-12-15 23:43

Idź do oo. dominikanów, spowiadam się u nich i zawsze jest bezstresowo :) Poza tym są dobrze zlokalizowani ;) Na tym forum kiedyś, jak szukałam spowiednika we Wrocławiu - polecono mi ojców paulinów. U ojców paulinów byłam raz, bardzo dobrze trafiłam, ale ten ojciec już nie jest we Wrocławiu, więc niestety nie mogę go polecić. U ojców dominikanów nikt nigdy na mnie nie krzyczał, spowiadałam się u kilku spowiedników i nie mam żadnych złych doświadczeń. Spowiadałam się u o. Marcina Mogielskiego - uważam, ze jest mądrym człowiekiem, rozmawia z penitentem, wyjaśnia, o. Marcina Jelenia - też ok, wydaje się być spokojny i wrażliwy, na pewno nie będzie krzyczał :-), ostatnio u o. Pawła Adamika i też było ok, doradził i wyjaśnił. Myślę, ze możesz iść w ciemno :-) Pomódl się do Ducha Świętego za spowiedź i spowiednika i będzie wszystko dobrze, pomódl się za dusze w czyśćcu cierpiące, one też pomagają, naprawdę :-) Na stronie zarówno dominikanów jak i paulinów masz grafiki spowiedzi.

 Re: Wrocław. Chcę się nawrócić i wyspowiadać.
Autor: ilona (185.55.65.---)
Data:   2016-12-16 08:44

dziekuje bardzo

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: