logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Brat alkoholik z ciężka depresja i myślami samobójczymi
Autor: Lidia (---.k2media.com.pl)
Data:   2017-01-15 15:05

Moj Brat ma bardzo zaawansowana depresje do tego wszystkiego nie stroni od alkoholu i ma nieustanne myśli samobójcze. Ma juz zaplanowana datę. Ja mieszkam za granica i nie moge czesto go odwiedzać gdyż wychowuje Małe dziecko i do tego pracuje. Staram sie dzwonic do Niego ale jak ma bardzo zły dzien to nie odbiera. blagam pomocy!! nie chce go stracić. kogo mam zawiadomić zeby Mu pomoc.

 Re: Brat alkoholik z ciężka depresja i myślami samobójczymi
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2017-01-16 10:12

Zawiadomić należy gminny (miejski) ośrodek pomocy społecznej lub powiatowe centrum pomocy rodzinie.

 Re: Brat alkoholik z ciężka depresja i myślami samobójczymi
Autor: m. (---.centertel.pl)
Data:   2017-01-16 10:32

Kochana Lidio,
Bardzo Ci współczuję z całego serca Twojego bolu z z powodu brata, który boryka się z różnymi trudnościami. Zapewniam, że otoczę Was modlitwą. Sprawa jest trudna i musisz czuć się bardzo niespokojna. Mogę polecić Ci
skorzystanie z telefonu zaufania np. 116 123 dla ludzi dorosłych w kryzysie emocjonalnym, tam na pewno znajdzie się osoba, która doradzi co możesz zrobić w takiej sytuacji i doda wsparcia także Tobie, bo na pewno go teraz potrzebujesz.
Jeśli brat zaplanował już datę możesz to także zgłosić policji. Lecz myślę, że najpierw lepiej zacząć od telefonu zaufania.

Zachęcam Cię byś polecala brata miłosierdziu Bożemu. Wiem, że praca i obowiązki pochłaniają znaczną część dnia, ale postaraj się codziennie modlić się w intencji pomocy Twojemu bratu.
Zwłaszcza polecam Ci Różaniec. "Nie ma takiego problemu, którego nie dałoby się rozwiązać za pomocą Różańca" jak mówi s. Łucja z Fatimy.
Maryja jest najczulszą Matką, która nigdy nikogo nie zostawia samego w kłopotach życia. Ona naprawdę rozwiązuje wszystkie nasze węzły.
"Panno Najświętsza, któż by w Tobie nie pokładał ufności, gdy Ty ratujesz zrozpaczonych nawet? " tak modlił się św. Bernard
Jezus opiekuje się Tobą i wzrusza go Twoje zatroskanie o brata. Wynagrodzi Ci wszystkie Twoje poświęcenia.
Pozdrawiam
i trzymaj się. Z Bogiem i Maryją

 Re: Brat alkoholik z ciężka depresja i myślami samobójczymi
Autor: m. (---.centertel.pl)
Data:   2017-01-16 22:02

Proszę daj znać jak się masz i jak wygląda sytuacja. Pozdrawiam

 Re: Brat alkoholik z ciężka depresja i myślami samobójczymi
Autor: BeataB (---.4-2.cable.virginm.net)
Data:   2017-01-18 17:07

Módl się do Boga o uzdrowienie dla brata. Ofiaruj za niego różne wyrzeczenia i cierpienia, które Cię dotykają. Składaj w ręce Boga to całe cierpienie. Bóg jest dobry i kocha wszystkich i twojego brata. Na pewno odpowie i pomoże.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: