logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-01-22 19:09

Zachęcam do odmawiania koronki do Ran Pana Jezusa. Mogę powiedzieć ile łask doświadczyłam ja i inne osoby dzięki tej koronce.
By doświadczyć duchowych przemian, również jest ucieczką w chorobach, doświadczeniach, smutkach, jest dobrą formą modlitwy szczególnie w Wielkim Poście, gdy rozważamy mękę Jezusa. Ale nie tylko, odmawiajcie ją cały rok.

Kiedyś pomogła mi w chorobie, wyrok był - operacja. Odmawiałam codziennie koronkę przez prawie 2 miesiące i nagle ból ustąpił. Uniknęłam operacji. Odmawiam ją często od 10 lat. Na początku rzadziej ale potem coraz częściej, kilka razy w tyg, od 2 miesięcy codziennie. Za grzeszników, kapłanów, Kościół i nie tylko.
Jakieś 8 lat temu moja ciotka ciężko chora na cukrzycę nie wstawała, leżała w łóżku. Za moment miała mieć amputowaną nogę. Noga siniała, bolała. Leki nie działały. Kiedyś przyjechałam do niej i modliłam się przy jej łóżku na koronce w ciszy, ona nawet o tym nie wiedziała. I niedługo po mojej wizycie ciocia zadzwoniła i mówi, że wstała z łóżka. Zaczęła chodzić samodzielnie. Chodziła nawet na działkę. Nie miała operacji, żyła jeszcze parę lat i umarła z obiema nogami. Wiedziałam po tym telefonie ze to koronka do Ran Pana Jezusa zdziałała cuda.

A obietnice dla czcicieli ran są pokrzepieniem również dla tych, którzy mają duże poczucie winy z powodu ciężkich grzechów czy złej przeszłości z młodości.
Rany Jezusa uleczą poczucie winy, oczyszczą z grzechów.
To tylko niektóre łaski jakich doznałam dzięki tej koronce.
Trzeba ją odmawiać często z wiarą - czcią za siebie, ale przede wszystkim za grzeszników, Kościół, i modlić się by zostały rozsławione, polecając innym. Nie traktować ich jedynie jako ratunku w nagłej potrzebie czy talizmanu gdy coś się dzieje, ale w każdym czasie, dobrym i złym, bezinteresownie. Tutaj:
http://christusrex.brzegdolny.pl/pray71.htm

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: laura (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-01-22 19:57

Beato, bardzo Ci dziękuje za Twoje świadectwo, bo dziś jestem w sytuacji, że od jakiegoś czasu wołam o pomoc i łaskę do Boga i właśnie na forum katolickim znalazłam tę Koronkę i odmawiam ją codziennie w godzinie Miłosierdzia lub w innym czasie. Wierzę i ufam naszemu Panu, i to Twoje świadectwo podniosło mnie na duchu. Będę pamiętać o Tobie w modlitwie i jeszcze raz Ci dziękuję.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-01-23 13:38

Dziękuję Ci za te informacje. Powiem szczerze, że już miałam sobie pomyśleć, że to "zwykła" kolejna modlitwa jakich mamy wiele, ale gdy otworzyłam link, mój wzrok padł na te słowa:
"# Gdy ofiarujesz Moje Święte Rany za grzeszników, nie zapominaj czynić tego i za dusze w czyśćcu, bo mało jest osób, które by myślały o przyniesieniu im ulgi. Najświętsze Rany są dla dusz czyśćcowych skarbem nad skarby. Ofiaruj twoje cierpienia w połączeniu z Moimi Boskimi Ranami za dusze czyśćcowe.
# Dusza, która za życia swego śmiertelnego, czciła Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa, korzystała z ich zasług i ofiarowała je Ojcu Przedwiecznemu za dusze czyśćcowe, będzie miała przy sobie w chwili śmierci Najświętszą Marię Pannę i Aniołów Pańskich, a Pan Jezus Ukrzyżowany w całym blasku Swej chwały przyjmie ją i ukoronuje wieńcem jej czoło."
To mnie poruszyło, bo od dawna jak najwięcej chcę się modlić właśnie za dusze czyśćcowe i propagować modlitwy za te dusze. A tutaj taka niespodzianka. Dzięki, będę odtąd modlić się tą modlitwą za dusze czyśćcowe. :)

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Jerzy (---.isp.tvkg.net)
Data:   2011-01-25 08:37

Kiedyś obejrzałem film o ojcu Pio. Była tam scena, kiedy do ojca Pio przyszła matka z niewidzącą córką. W chwilę później dziecko odzyskało wzrok, co wszyscy jednogłośnie uznali za cud dokonany przez ojca Pio. Ów wzburzony opuścił konfesjonał wołając na cały głos: To Bóg dokonuje cudów! I tak jest w każdym z przypadków, łącznie z tymi, o których pisze Beata: to Bóg dokonuje cudów. Sam doznałem właśnie takich doświadczeń działania łaski Bożej, lecz ich wystąpienie nie przypisuję słowom modlitwy, czy rodzajowi modlitwy. Jest to zasługa wyłącznie Boga, który zna ludzkie myśli, zanim człowiek zdoła je wyartykułować. Rzec by można: Bóg wyprzedza nasze myśli i spełnia to, czego nie jesteśmy sobie nawet wyobrazić. Dlatego proszę mi wybaczyć konsternację, dziękujmy Panu naszemu za wszystko, co uczynił, nawet wtedy, gdy o tym nie wiemy. Modlitwa jest jedynie sposobem uwielbienia Boga, a nie sposobem na wymuszenie na Nim naszej woli. Szczęść Boże.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: B. (---.warszawa.mm.pl)
Data:   2011-01-25 08:51

Jerzy, właśnie tak, "to Bóg dokonuje cudów". Dlatego nietrafne są tytuły na pierwszych stronach w ostatnich numerach prasy katolickiej "cuda Ojca Świętego" (tytułu czasopisma nie wymienię). Cuda są zawsze Boga. Tu precyzja jest potrzebna, aby nie umniejszać Chwały Bożej.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Ale (---.gdynia.mm.pl)
Data:   2011-01-29 17:44

Ale jak to konkretnie odmawiać? Bo na tej stronce nie jest podane. A wyobrażenia mogą być różne przecież.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: a. (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data:   2011-08-29 19:59

Odmawiałam tą koronkę kilka razy przy złamanym sercu, gdy rzucił mnie chłopak. Po tej modlitwie ból faktycznie jakby się wyciszał i ja czułam się lepiej, normalniałam. Dziękuje Ci Panie Jezu za tą koronkę.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: M. - lena (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2012-11-15 11:40

Też mogę napisać, że dzięki Koronce do Najświętszych Ran Pana Jezusa stałam się spokojniejsza o mój los i mogę powiedzieć, że więcej się uśmiecham, ponieważ ten rok był dla mnie bardzo ciężki. Koronkę zaczęłam odmawiać dopiero od niedawna. Jak dla mnie to jest ratunek. W połączeniu z moim cierpieniem i Ranami Jezusa Chrystusa wiem, że Pan mnie nie opuści.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Ju. (---.zicom.pl)
Data:   2013-01-15 13:59

Zgadzam się, że ta koronka to wyjątkowy dar Pana Jezusa dla człowieka. Równie piękna, podnosząca na duchu i bogata w łaski jest koronka do Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Z nią także Pan Jezus związał wiele obietnic.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Karolina (109.241.172.---)
Data:   2014-11-21 19:26

W pełni zgadzam się z opiniami powyższych użytkowników. Do tej pory dzieję Panu za otrzymane łaski. Kiedy byłam w bardzo złej sytuacji i wydawało mi się że już nikt nie pomoże, dlatego zaufałam Panu i w pełni oddałam się Jego woli. Uwierzcie mi że ta koronka sprawia, że w naszym życiu mogą zaistnieć cuda. Jeśli będziecie mieli jakikolwiek problem to zaufajcie Najświętszym Ranom i Krwi Pana Jezusa.
Jest to ogromny dar i chce dzięki mojemu świadectwu chcę was zachęcić do odmawiania tej modlitwy, bo nawet w sytuacjach bez wyjścia Pan Jezus okaże miłosierdzie.
Nigdy nie traćcie nadziei, bo Pan jest z wami.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Magda (---.goleniow.vectranet.pl)
Data:   2014-12-02 21:35

Jezu Chryste, jestem w bardzo głebokiej depresji. Jestem strasznie załamana. Odmawiam codziennie po kilka razy dziennie Koronke do Ran Jezusa Chrystusa w wiadomej tylko Tobie potrzebie. Błagam Cię Jezu Mój Drogi wysłuchaj mojego błagania, ulecz moją duszę, ulecz mnie z tych wszystkich problemów, które sama sobie narobiłam. Dopomóż mi w tej mojej pilnej potrzebie. Nie zostawiaj mnie samej, wierzę Tobie bezgranicznie, Ufam całym sercem, błagam wysłuchaj mojej prośby i podnieść mnie.
Ojcze Przedwieczny ofiaruję Ci przez Niepokalne Serce Maryji Rany Pana Naszego Jezusa Chrystusa na odpuszczenie ran dusz naszych.....
Jezu Mój Miłosierny - dopomóż mi!!!!!!!!!!

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: grazyna (---.zicom.pl)
Data:   2015-02-04 13:12

bardzo dziekuje za swiadectwo bo dodaje mi otuchy w wierze.
modle sie koronka do Najswietszych Ran w intecji dzieci i widze ze male kroki w kierunku naprawy naszych błedów. dzięki tym świadectwom nie upadam na duchu i nadal trwam na modlitwie.
proszę o modlitewne wsparcie i obiecuję ze swojej stony również wsparcie modlitewne.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Teresa (46.235.127.---)
Data:   2017-01-09 19:48

Ach jak ten Pan jest łaskawy. Te modlitwy do Ran, Krwi Pana Jezusa wypraszają bardzo, bardzo wiele łask.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Nina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-01-26 00:33

Prosze mi powiedziec jak odmawiac ta koronke

---
Koronka do Najświętszych Ran Pana Jezusa: (klik).

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Anna (---.nfz.gov.pl)
Data:   2018-02-16 09:56

Chwała Panu, dzięki odmawianiu tej Koronki przybliżyłam się do Boga, w Jego Ranach zanurzyłam moje problemy, moją beznadziejną sytuację, moje długi. Pan Bóg mnie wysłuchał, przyjął moje problemy i moje błaganie o ich rozwiązanie, zanurzone w Przenajświętszych Ranach Pana Jezusa, w każdej Krpli Jego Krwi. Zostałam wysłuchana. Chwała PANU !!!

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Anna (---.centertel.pl)
Data:   2018-04-28 06:53

Dzięki koronce do Najświętszych Ran Pana Jezusa ustąpił ból. Pan Jezus jest wierny słowom Swych obietnic. Chwała Panu.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Ewa (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-07-15 21:13

Pragnę uratować Nasze małżeństwo i postanawiam odmawiać tę Koronkę. Bóg zapłać.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Kasia (139.28.42.---)
Data:   2019-09-08 20:48

To wszystko prawda Pan Jezus jest cudowny, Jego Milosc tak ogromna ze nie ma słów by to opisać. Zakochalam sie. Od pewnego momentu w moim życiu wszystko się zmieniło sprawy ziemskie nie mają już takiego znaczenia jak kiedyś uspokoiłam się. Modlę się Koronka do Miłosierdzia Bożego codziennie od grudnia 2018 roku a teraz odmawiam jeszcze do Św Ran Pana Jezusa. Czuję że on tak chciał. Ból ustępuje, wszystko się wycisza ogarnia mnie niesamowity spokoj. Wiem że mnie wysłuchuję i nie jestem już sama. Dziekuje Ci za wszystko mój Jezu. Dziekuje Tato.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Magdalena (185.186.17.---)
Data:   2020-12-21 07:01

Chwała Panu za wszystkie otrzymane łaski.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Barbara (---.CNet.Gawex.PL)
Data:   2021-01-14 22:01

Proszę o modlitwę o ratunek dla mojego małżeństwa Basi i Rafała by mąż do mnie wrócił.

 Re: Świadectwo - ratunek w każdej potrzebie
Autor: Alina (---.cpe.net.fido.ca)
Data:   2021-03-08 16:17

Często odmawiam Różaniec do Przenajświętszej Krwi Chrystusa. Na początku była to dla mnie modlitwa błagalna o uzdrowienie ciała i duszy. Teraz jest to dla mnie modlitwa uwielbienia. Kocham Cię Jezu za Twoją Najdroższą Krew przelaną na Krzyżu.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: