logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Opuścić męża, żeby wrócił do brata?
Autor: Wystraszona (---.proflink.pl)
Data:   2017-03-25 14:53

Jestem mężatką od 3 miesięcy. Tydzień po ślubie szwagierka mojego męża bardzo zle wyrażała się o moim mężu do mnie, obrażała jego, krytykowała. Mnie także atakowała osobistymi pytaniami. Dodam, że mieszkamy na jednym podwórku, w dwóch domach na przeciw siebie. Maż był długie lata kontrolowany przez brata i bratową, wykorzystywali jego. Poprosiłam na rozmowę brata męża, poprosiłam o szacunek, potępiłam złe słowa wobec mojego męża, wytyczyłam granicę prywatności. Powiedziałam bratu męża, że zawsze może jednak przyjść do domu swoich dziadków i rodziców, że ja nigdy nie stanę mu w progu. Brat męża podczas rozmowy krzyczał i obrażał mnie, powiedział że nigdy nie przyjdzie do swojego domu rodzinnego, dopóki ja tutaj jestem...
Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktów. Mąż ma minimalny kontakt. Stałam się powodem do konfliktu męża z jego bratem. Nie chcę być barierą pomiędzy braćmi i męża szwagierką. Oni nie akceptują naszego małżeństwa i tego, że mąż wyszedł spod ich kurateli. Zauważyłam, że mąż się boi brata i bratowej.
Nie chcę aby kiedyś mąż mi także wypomniał, że przeze mnie jego relacje z bratem się zmieniły. Próbowałam po rozmowie z bratem męża, szukać kontaktu, podawałam ciasto itp. Bez odzewu, także na pogrzebie u rodziny omijali mnie, bez słowa dzień dobry. Mam opuścić męża, żeby On powrócił do brata i bratowej? Jestem załamana.

 Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata?
Autor: orelka (---.merinet.pl)
Data:   2017-03-29 12:54

A komu mąż ślubował "i nie opuszczę cię aż do śmierci?" I komu Ty to ślubowałaś?

Naprawdę uważasz, że jak się brat męża na Ciebie obraził, to rozwiązaniem jest odejść od męża?

 Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata?
Autor: 77 (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2017-03-29 16:28

Módl się, proś Boga o uzdrowienie tej sytuacji. Módl się za nich. Wybacz im, ale bez informowania ich o tym - na razie niech to się dokonuje w Twoim sercu.

 Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata?
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2017-03-29 20:12

Dopiero co o tym pisałaś (klik). Jakie wyciągnęłaś wnioski z naszych odpowiedzi?

 Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata?
Autor: Maggy (78.11.237.---)
Data:   2017-03-29 23:00

No, pewnie. Koniecznie rozwód.
A teraz do rzeczy.
Co to za pomysł niedorzeczny, co? Zacznij myśleć, proszę Cię. I piszę serio. Masz mózg, trochę wiedzy chyba więc pytanie postawione w temacie to jakiś kosmos bezsensowności jest. Głupota się to zwie. Normalnie, głupota.

 Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata?
Autor: Wystraszona (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2017-03-30 14:59

Nie wyciągnęłam żadnych wniosków, ponieważ dopiero teraz pojawił się u mnie na ekranie mój pierwszy wpis. Stąd pisałam drugi raz.
Mój mąż siedział podczas mojej rozmowy z jego bratem za moimi placami, był czerwony i nie wypowiedział ani słowa. Ma mocną bojazń przed bratem i bratową.

 Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata?
Autor: Asia (---.96.171.152.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-03-30 19:17

To jakaś chora sytuacja. A właściwie to dlaczego mąż tak bardzo się ich boi? Pora, żeby wreszcie zachował się jak prawdziwy facet i rozmówił się z nimi.
I dlaczego aż tak bardzo nienawidzą ciebie? Nie wiem, czy jest taka możliwość, ale najlepiej by było wyprowadzić się stamtąd. Jak najdalej, żeby nie mieli wpływu na twojego męża, bo w końcu on popadnie w depresję. Musisz go wspierać i może warto by było pójść z mężem do psychoterapeuty. Żyjcie swoim życiem i przestańcie stale zabiegać o przyjaźń i przychylność brata i bratowej. Trochę dystansu może by się przydało.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: