logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Traktat o prawdziwym nabozeństwie do NMP.
Autor: Tomasz (---.play-internet.pl)
Data:   2017-06-27 09:55

Mam pytanie dla osób ktore praktykuja te nabożeństwo. Czy modlać się lub przyjmując komunie wzbudzamy jakaś intencje. Czy tez wszystko oddajemy Maryj zeby zrobila z tym co zechce

 Re: Traktat o prawdziwym nabozeństwie do NMP.
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-06-27 21:43

Zawsze można dziękować i prosić:) Najświętsza Maryja Panna zaniesie te intencje przez Oblicze Dobrego i Miłosiernego Boga i wstawi się za nami. Kochający Bóg według Swojej nieomylnej Woli uczyni to, co dla nas najlepsze:)
Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra na każdy czas:)

 Re: Traktat o prawdziwym nabozeństwie do NMP.
Autor: Eovina (---.29.165.17.threembb.co.uk)
Data:   2017-06-28 00:14

De Montfort wyraźnie "ostrzega", że to ofiarowanie się w niewolę Maryi oznacza, że owoce modlitw, postów czy innych praktyk pozostawia się do wyłącznej dyspozycji Maryi. Ja robię to w ten sposób - powierzam Jej swoje intencje, zwłaszcza kiedy ktoś prosił mnie o modlitwę i pozostawiam to Jej. Nie interesuję się tym, czy mój post czy różaniec poszły w "mojej" intencji. Mnie to zabezpiecza przed duchową pychą - jaka ta moja modlitwa wstawiennicza potężna ;-). Uwolniła mnie też z trwania w patologicznych relacjach.

 Re: Traktat o prawdziwym nabozeństwie do NMP.
Autor: Tomasz (---.play-internet.pl)
Data:   2017-06-28 09:52

Rozumiem, ale czy zdarza Ci sie pójść na Mszę albo zmówić różaniec tak jakby bez intencji? Po prostu zrób Maryjo z tym co zechcesz

 Re: Traktat o prawdziwym nabozeństwie do NMP.
Autor: Eovina (---.29.164.146.threembb.co.uk)
Data:   2017-06-29 00:40

Zdarza mi się. :-)

 Re: Traktat o prawdziwym nabozeństwie do NMP.
Autor: Tomasz (---.play-internet.pl)
Data:   2017-06-30 09:02

Ok o to mi chodziło . Dziekuje :)

 Re: Traktat o prawdziwym nabozeństwie do NMP.
Autor: Krystian (---.146.166.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2018-03-22 22:09

Witam. Przeczytałem traktat. Przeszedłem przez 33 dni przygotowań w niedzielę zamierzam się zawierzyć. Mam pytanie. Jakie konkretnie modlitwy mam odmawiać potem do końca życia?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: