logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Uczynki miłosierdzia - nieumiejętnych pouczać
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-08-22 18:19

Czy wobec tego gdy ktoś popełni błąd ortograficzny.. etc. Mam go upomnieć? To o to chodzi?

 Re: Uczynki miłosierdzia - nieumiejętnych pouczać
Autor: Kitty (---.play-internet.pl)
Data:   2017-08-22 21:43

Wszystko zależy od sytuacji - możesz zaproponować koledze wspólną naukę, jeśli wiesz, że ma problemy np. z ortografią, ale gdy zaczniesz biegać i wytykać ludziom błędy ot tak - zachowasz się raczej, jak przemądrzalec, który lubi się czepiać cudzych błędów. Osobiście nie przepadam za takimi osobami, jak zapewne większość ludzi i szybko okaże się... że nie masz kolegów. :)

 Re: Uczynki miłosierdzia - nieumiejętnych pouczać
Autor: kkub (---.play-internet.pl)
Data:   2017-08-23 12:09

Chyba chodzi o pouczanie nieumiejętnych w nauce Pana Jezusa.

 Re: Uczynki miłosierdzia - nieumiejętnych pouczać
Autor: 3393 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-08-23 14:23

Nabieram coraz większego przekonania, że Krystian nie jest tym, za kogo się podaje a forum trolluje dla "beki".

---
Bardzo wiele przemawia za tym, że Krystian jest tym, za kogo się podaje. Co nie znaczy, że nie spotka go wkrótce los trolla.

z-ca moderatora

 Re: Uczynki miłosierdzia - nieumiejętnych pouczać
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-08-23 21:16

Po tym jak zostałem tu nazwany trollem widzę, że ludzie nie biorą moich problemów na poważnie i wydaje mi się, że robie to dla zabawy, dziękuję.

---
Zacznij poważnie traktować to, co ludzie na tym forum do Ciebie piszą, a będziesz inaczej postrzegany.

z-ca moderatora

 Re: Uczynki miłosierdzia - nieumiejętnych pouczać
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2017-08-23 23:18

Krystian, przyjmij to, co się do Ciebie pisze jako właśnie uczynek miłosierny "nieumiejętnych pouczać" i zgodnie z sugestiami zastępcy moderatora zacznij te pouczenia, również z innych wątków, wprowadzać w życie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: