logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Cyrograf. Jak wrócić do Boga?
Autor: Krzyś (---.146.100.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2017-09-03 12:56

Witam, otóż boję się, że mogłem podpisać cyrograf :( Nie mam pewności, aczkolwiek boje się ze byłem na tyle głupi. I teraz pytanie jak mam wrócić do Boga? Chciałbym się od tego uwolnić aczkolwiek nie wiem w pełni jak. I czy mam szansę by wrócić do Boga? Byłem grzesznikiem lecz zacząłem unikać grzechów, ale boje się, że ciąży na mnie pakt. Proszę o pomoc :(((((

 Re: Cyrograf. Jak wrócić do Boga?
Autor: Kitty (---.play-internet.pl)
Data:   2017-09-03 17:13

Nic na Tobie nie ciąży, poza brakiem zaufania Bogu - On nabył Cię za cenę najświętszej Krwi Syna - Ty jesteś Jego dzieckiem i własnością, tego nie zmieni 150 cyrografów, a tylko Twoja wolna wola może Cię do Boga doprowadzić, lub Go odrzucić.
Idź do spowiedzi. Pamiętaj, że szatan jest wielkim przegranym i nie jest w stanie nic zrobić tylko dlatego, że kiedyś coś-tam podpisałeś. Ty sam dokonujesz wyboru, ale postaraj się, aby ten wybór nie był motywowany TYLKO strachem przed piekłem. Staraj się raczej poznawać Boga, odpowiadać na Jego miłość, nadrabiać czas, który straciłeś, będąc po niewłaściwej stronie.
Powodzenia!

 Re: Cyrograf. Jak wrócić do Boga?
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-09-03 22:41

Warto pójść do Spowiedzi i tam zapytać. Dobry i Miłosierny Jezus leczy wszystkie rany:) Im szybciej, tym lepiej.
Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra, Bożego Przebaczenia i odzyskania pokoju w sercu:)

 Re: Cyrograf. Jak wrócić do Boga?
Autor: EmGie (---.081015177.msitelekom.pl)
Data:   2017-09-03 22:55

W konfesjonale ma miejsce sakrament pojednania. Idź, pojednaj się z Bogiem i odrzuć wszystko, co Ciebie od NIEGO oddziela. Wszystko przekaż spowiednikowi, on Cie poprowadzi i wskaże drogę.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: