logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Spowiednik zaradzil mi zebym nie klikal
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-09-04 11:03

(...) Wszedlem w to i kawalek poogladalem. Tak. (...) Po za tym upomniałem. (...)

---
Słuchaj rad spowiednika. Nie klikaj. Nie usprawiedliwiaj się upominaniem.
Im częściej klikasz na takie rzeczy, tym więcej podobnych tematów Ci się pojawia. Sam to nakręcasz.

z-ca moderatora

 Re: Spowiednik zaradzil mi zebym nie klikal
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-09-08 13:50

Czyli w sumie nic sie nie stalo? Jak mowilem szukalem czegos innego a wyskoczylo to... Postaram sie wiecej nie klikac.

---
Zapamiętaj: podczas szukania nie musisz klikać na wszystko, co Ci się wyświetla.
Czy miniaturka była wystarczającym ostrzeżeniem, że będzie to niemoralne nagranie? Czy od samego początku wydawało Ci się ono podejrzane, ale uległeś pokusie zajrzenia? Oceń to we własnym sumieniu.
Wyobraź sobie, że podczas tego szukania siedzi obok Ciebie Pan Jezus i przygląda się temu, co robisz. Czy też byś wtedy kliknął na to nagranie? Czy byś się powstrzymał? "Porozmawiaj" z Nim o tym zdarzeniu. Dziś, podczas wieczornej modlitwy.

z-ca moderatora

 Re: Spowiednik zaradzil mi zebym nie klikal
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-09-08 18:08

(...) Wydawalo mi sie to podejrzane ale musialem sie upewnic. Czy wyznac to? (...)

---
Tak, koniecznie powiedz o tym Panu Jezusowi :) O całej sprawie. Możesz Go zapytać, czy On chciał, żebyś klikał, żebyś się upewniał.

Tylko pamiętaj o czymś bardzo ważnym. Pan Jezus odpowiada w ciszy, prosto do serca. Nie zagłuszaj Go nieustannym mówieniem.

Przygotuj się też na to, że Pan Jezus nie zawsze odpowiada w taki sposób, w jaki chciałbyś.
(Podobnie jest na Forum Pomocy. Może już trochę do tego przywykłeś). :)

z-ca moderatora

 Re: Spowiednik zaradzil mi zebym nie klikal
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-09-08 22:04

A co z pytaniem nr 2? I jak mam wyznac te obydwie sprawy?

---
To samo co z pierwszym. Porozmawiaj o tym z Panem Jezusem.

z-ca moderatora

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: