logo
Piątek, 19 stycznia 2018
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony
 
 
 Nie daje juz rady.
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-09-10 14:13

Nie daje juz rady... mielismy jechac z rodzina i spedzic wspolnie czas... skonczylo sie tym ze jestesmi na siebie zli. Juz mi wszystko jedno. Chcialbym pojsc spac i sie juz nigdy nie obudzic, chcialbym juz zyc w niebie... nie martwic sie juz niczym. Ciagle zamartwianie sie grzechami... strach przed potepieniem..klotnie z rodzicami.. to mnie wszystko przerasta, chce sie cieszyc zyciem, a nie sie zamartwiac. Chce znalezc szczescie...nie chce zyc w strachu przed grzechami... chce cieszyc sie zyciem z calych moich sil...

 Re: Nie daje juz rady.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2017-09-11 13:16

Ciagle zamartwianie się grzechami, takze domniemanymi, nie ma sensu. Bądź tak dobry i nareszcie skorzystaj z rad, których mnóstwo już dostałeś - znajdź stałego spowiednika i tylko z nim omawiaj te sprawy, proszę. Nie szukaj wymówek.Nie odpowiem na żadne "ale", nie pisz o różnicy miedzy radą a rozkazem itp. I nie szukaj w internecie. Trwonisz czas, siły, jednak nie tylko swoje. Potrzebujesz pomocy w realu. Powodzenia!

 Re: Nie daje juz rady.
Autor: Marta (---.know.cable.virginm.ne)
Data:   2017-09-12 13:33

To weź przeczekaj. To taki wiek cielęcy te 13 lat bez kilku miesięcy. Wyrośniesz z tego, oby jak najszybciej. Po prostu miej do siebie trochę dystansu.

 Re: Nie daje juz rady.
Autor: Tomek (---.interkonekt.pl)
Data:   2017-09-12 22:50

Chrześcijaństwo staje się frustrujące i smutne, gdy pojmuje się relacje z Bogiem typu by tylko nie zgrzeszyć. Chrześcijaństwo to nie religia zakazów i nakazów. Chrześcijaństwo to szczęście i radość, gdy uczymy się kochać mocniej każdego dnia. Lepiej skupić się na tym, by kochać coraz mocniej Boga i drugiego człowieka, a nie cały czas zamartwiać się by nie zgrzeszyć. Jak człowiek kocha to nigdy nie grzeszy. Bóg chciałby, żebyśmy Go kochali z lęku i strachu czy z miłości?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: