logo
Piątek, 17 sierpnia 2018
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony
 
 
 Jak naprawić skutki grzechu?
Autor: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-09-10 21:17

Dzień dobry, jak można naprawić skutki grzechu niezapłacenia podatków, lub rozliczenia czegoś na kogoś innego i w konsekwencji niezapłacenia podatków, a dokładniej otrzymania zbyt dużego zwrotu podatku?

 Re: Jak naprawić skutki grzechu?
Autor: Franciszka (---.146.173.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2017-09-11 13:34

Nie znam się dokładnie na księgowości, ale domyślam się, że jesteś pewien, że to wspomniane w poscie "otrzymanie zbyt dużego zwrotu podatku" nie jest wynikiem błędu urzędu skarbowego, tylko dokonania przez ciebie oszustwa. Dostrzegam u ciebie chęć poprawy. Domyślam się, że możesz też żałować za popełniony grzech. Zatem przede wszystkim pozostaje w kolejności wyznanie tego grzechu na spowiedzi świętej. Nie piszesz, czy już wyznałeś go, czy też nie. to jest ważne, bo najpierw wyznaje się grzechy na spowiedzi, a potem odprawia się pokutę zadaną przez spowiednika. Chodzi mi o to, że spowiednik może pokierować, jak naprawić skutki grzechu. Lepiej samemu nie kombinować w tej kwestii, bo wszystko, co dotyczy grzechów będzie skutkować w przyszłości, na Sądzie Bożym, po naszej śmierci.

 Re: Jak naprawić skutki grzechu?
Autor: martaaa (---.play-internet.pl)
Data:   2017-09-11 15:57

Zasadniczo jak się złoży deklarację podatkową z błędem należy złożyć korektę owego zeznania podatkowego i ew. podatek dopłacić.

 Re: Jak naprawić skutki grzechu?
Autor: Pax (---.terminus.pl)
Data:   2017-09-12 10:57

Kupić znaczki skarbowe za równowartość kwoty oszustwa podatkowego - a następnie je zniszczyć.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: