logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kolega nazywał mnie wulgaryzmami.
Autor: Agnieszka (18 l.) (95.90.243.---)
Data:   2017-09-28 15:31

Przebaczenie - na czym polega?
Witam, mam oto taki problem.
Mój kolega wyznał mi miłość, ale go odrzuciłam. Nic do niego nie czułam, mieszkamy daleko od siebie (a ja nie wierzę w związki na odległość i by mnie to męczyło), poza tym mało jest dojrzały, zachowuje się często jak dziecko. Mimo mojego odrzucenia nadal co jakiś czas wyznawał mi miłość i mówił, że kiedyś mnie zdobędzie. Nie chciałam urywać kontaktu, bo mimo wszystko go lubiłam tylko ten aspekt miłosny był dla mnie uciążliwy. Pewnego dnia poznałam kogoś i po pewnym czasie zaczęliśmy być razem. Kiedy on się o tym dowiedział zaczął wypisywać do mojej znajomej, że jestem dzi***wką, szma***tą, że się p*** z kimś. Dowiedziałam się o tym od tej znajomej właśnie. Za jakiś czas mój kolega zaczął mnie przepraszać za to. Tłumaczył, że był po prostu zdenerwowany i tak nie uważa, szanuje mnie. Mówi, że chce utrzymać przyjacielskie relacje mimo tego, że kogoś mam. Piszę z nim, ale nie potrafię zapomnieć o tym, że mnie nazywał takimi wulgaryzmami i mówił, że się p*** cytując chociaż to wcale nie była prawda.. Jak to jest z tym wybaczaniem? Co w tej sytuacji zrobić? Ja na prawdę nie akceptuję takich akcji, nie umiem o tym zapomnieć.

 Re: Kolega nazywał mnie wulgaryzmami.
Autor: orelka (---.merinet.pl)
Data:   2017-10-08 11:18

Wybaczenie - to jedno, a utrzymywanie relacji - to drugie. Nie masz obowiązku utrzymywania relacji z kimś, kto zachowuje się w sposób, który Ci nie odpowiada - to raz. Dwa - ja osobiście nie wierzę w "przyjacielskie" relacje w których jedna osoba ma ochotę na coś więcej, a druga nie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: