logo
Środa, 21 luty 2018
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Pomocy - sambojstwo?
Autor: Ludzik (---.play-internet.pl)
Data:   2017-12-04 12:03

Ju nie mog duej wytrzyma tego blu duszy. Nie mogem dzi spa i nie mogem te wsta. Nie mam si juz nawet oddycha. Woam do Pana Boga ale cierpienie nie przechodzi. Boli mnie dusza. Czy to moe mie zwizek z tym e przygotowuje si do bierzmowania dla dorosych? Poza depresja odczuwam bardzo silne pokusy powrotu do pogaskiego ycia a co za tym idzie zrezygnowa z bierzmowania. Prxypominaja mi si wszystkie sytuacje z ycia gdzie zaniedbaem relacje z ludmi i gra mi w glowie myl JEST JUZ ZA POZNO. PRZEGRALES ZYCIE. JESTES SAM. JEDYNA SZANSA TO SOBIE ULZYC GRZESZAC.

Re: Pomocy - sambojstwo?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2017-12-05 16:05

Jeli kto ma cierpliwo, to przed odpowiadaniem tutaj proponuj poczyta wypowiedzi Ludzika na forum dyskusji Katolika: klik. To daje do mylenia, szerszy obraz, daje to co do (po)wagi rozmw, a take w kwestii wymaga co do ony, motywu wdrwek do - c - prostytutki, oceniania kapana prowadzcego przygotowanie do bierzmowania itp., itd., I nie chodzi tylko o wtki zakadane przez Ludzika.

Autor: Marek Piotrowski (---.global.tygrys.net)
Data:   2017-12-06 14:56

Jake wzniosymi sowy nazywa Autor wtku to, e po prostu ma ochot zgrzeszy.
Jakie cierpienie przeywa! "Bl duszy"!
Gdyby nie byo to takie tragiczne, gdyby nie mia wyranej depresji, to skupienie na wasnych ochotach byoby nawet mieszne.

Autor: Ludzik (---.play-internet.pl)
Data:   2017-12-06 16:54

/.../

Do dyskusji zapraszam obok: klik.
moderator

Autor: Tomasz_35 (---.mynet.com.pl)
Data:   2017-12-17 11:26

Cze ;)
Moe to zabrzmi dziwnie, ale mnie to pomogo (pomaga) wyj z bulu duszy. Jeli masz moliwo idz na siownie i pocwicz minimum 1h. Jeli nie na siownie, to ubieraj dresa, buty i idz biega, najlepiej na trawie/ace lub mikszym podozu (Na asfalcie kolana bol). Po takim wysiku czowiek czuje sie o wiele lepiej.

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: