logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Monika (---.centertel.pl)
Data:   2017-12-07 20:21

Witam serdecznie. Bardzo proszę o poradę otóż sprawa wygląda następująco czuje sie bardzo samotna od 5 lat. w W maju kończę 34 lata i nadal jestem sama nie mam męża ani dzieci. Jestem osoba bardzo towarzyska nie siedzę w domu staram się wychodzić do ludzi lecz moje poszukiwania sie marnie kończą przeważnie. Trafiam na nieodpowiednich mężczyzn większości z nich to ateiści lub żyjących tak jak im się podoba.Ja jedynie szukam mężczyzny który również będzie kochał Jezusa tak jak ja. Próbowałam wszystkiego portali, wspólnot i nic z tego w pracy nikogo takiego już nie mam bo są to mężczyźni zajęci. Ostatnio rozmawiałam z księdzem i powiedział mi żebym zaczęła się modlić o męża modlitwa nie chce zawracać głowy Naszemu Panu zachciankami nigdy o nic nie prosiłam zawsze mówiłam "bądź wola twoja". Raczej moja modlitwa opierała się na dziękczynieniu. Bardzo sie pogubiłam samotność mi doskwiera. Praca mieszkanie to nie wszystko. Chyba sie zawsze bałam o coś prosić. I mam pytanie: czy spróbować ostatniego ratunku dla siebie? Troszkę się boje bo na dzieci jestem za stara a męża chciałabym mieć.

 Tematy Autor  Data
 Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie? nowy Monika 
  Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie? nowy Kitty 
  Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie? nowy anna 
  Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie? nowy Ewa89 
  Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie? nowy Lidka 
  Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie? nowy Sebastian 
  Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie? nowy Monika 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: