logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Uratowaliście moje dziecko przed aborcją.
Autor: Jola (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2017-12-17 12:31

Witajcie,
Wiem ze to moze nie w temacie pomocy ale prosze moderatora o puszczenie tej wiadomosci. Raz jeszcze wrocilam do mojej historii na tym forum, przeczytalam wszystkie odpowiedzi... nie bylam w stanie łez powstrzymac.
Dziewczyny ktore wzielyscie w duchowa adopcje moja córke, jak sie macie? Jestescie czescia mojego zycia juz na zawsze, Wy jak rowniez wszyscy ktorzy modlili sie za mnie w tym najtrudniejszym okresie mojego zycia. Dzieki Wam wygralam, i teraz staram sie oddac to co od Was dostalam w mojej modlitwie za Was. Dziekuje
Co u mnie. Moja corka ma na imie Marcelinka. Jest zdrowa, ciagle usmiechnieta, wszyscy (absolutnie wszyscy) pokochali Ja bardzo. Corki meza oszalaly na Jej punkcie, ciagle ja nosza przytulaja, gilaja i calują. Patrze na to wszysko ze lzami szczescia w oczach. A teraz najtrudniejsze. Moj mąż cywilny. On ciagle walczy. Pokochal Corke bardzo. Skruszyla jego serce. Wiem ze jej usmiech i moj codzienny rozaniec za Niego cuda dziala...jestem tego pewna, ze Bog sprawil cud w naszym domu. Staram sie zapomniec o tym co mowil, nie wracamy do tego, wybaczylam Mezowi bo wszyscy czasami upadamy. Chodzimy razem do kosciola, na rozaniec. Do idealnych relacji jeszcze daleko ale staramy sie trzymac blisko Pana Boga. I tak chwila po chwili, dzien za dniem. Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie

 Re: Uratowaliście moje dziecko przed aborcją.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2017-12-17 15:16

Jolu Kochana, Bogu niech będą dzięki:)

"Bo myśli moje nie są myślami waszymi
ani wasze drogi moimi drogami -
wyrocznia Pana.
Bo jak niebiosa górują nad ziemią,
tak drogi moje - nad waszymi drogami
i myśli moje - nad myślami waszymi." (Iz 55, 8-9)

Jak bardzo te słowa z Księgi Izajasza pasują do Twoich doświadczeń. Pan Cię tu przyprowadził i Pan Cię poprowadził.

Długo podglądałam stary wątek, czy nie pojawią się wieści od Ciebie.
Ty ze łzami i ja ze łzami radości. Radości z Waszego szczęścia ale i z tego co wlała Twoja dzisiejsza wiadomość w moje serce. Dostałam adwentowy dar od Boga przez Twoje świadectwo.
Jeśli dobrze liczę to Marcelinka ma 15 miesięcy? Z tego co pamiętam mieliście powitać córeczkę we wrześniu ubiegłego roku.
Jesteś mądrą żoną i mamą z pięknym wnętrzem.
Może Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych?

Jolu, życzę Wam z całego serca radości i Bożego prowadzenia w rodzinie. Dla Marcelinki moc uścisków, ogromu miłości, zdrowia.
A na to co jest niedoskonałe w pożyciu, to co najbardziej Cię boli w małżeństwie niesakramentalnym niech umocnią Was słowa Jezusa:
"Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!" Mk 1, 15

I jeszcze jedno. W spokojne wieczory usiądziecie z mężem by wspólnie modlić się Słowem Bożym. Na początek może 1 Kor 13 .

Jolu, bardzo dziękuję za pamięć w modlitwie.
Ty i Marcelinka jesteście mi bliskie. Niech Was Bóg prowadzi, obdarzy potrzebnymi łaskami i błogosławieństwem.
Kalina

 Re: Uratowaliście moje dziecko przed aborcją.
Autor: boni (---.play-internet.pl)
Data:   2017-12-17 19:03

Chwała Panu!

 Re: Uratowaliście moje dziecko przed aborcją.
Autor: Quinque (---.opera-mini.net)
Data:   2017-12-17 19:39

Miło się to czyta. Pozdrawiam. I cieszę się wraz z Tobą

 Re: Uratowaliście moje dziecko przed aborcją.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2017-12-17 22:00

Ależ strzeliłam z wiekiem Marcelinki, ale to przez rozkojarzenie wzruszeniem. Kojarzyłam w pamięci wrześniową wiadomość ale dotyczyła ona półmetka ciąży. Powinnam pamiętać bo czas zakończenia duchowej adopcji przypadał na czas mojej operacji ale wiadomość o narodzinach z powodu operacji przegapiłam.

"Wiem ze to moze nie w temacie pomocy"
To bardzo w temacie pomocy.
Teraz, na spokojnie wracam do tego co otrzymałam wraz z Twoją wiadomością.

"Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha". (J 3,8)
Nie ma przypadków, jest Boże działanie.
Zacytowany wcześniej fragment Proroka Izajasza dedykuję również sobie.

Jola, jeszcze raz bardzo dziękuję za Twoją modlitwę.
Kalina

 Re: Uratowaliście moje dziecko przed aborcją.
Autor: Lola (---.pool85-51-159.dynamic.orange.es)
Data:   2017-12-17 22:33

Piękne imię wybrałaś dla córeczki :-)

 Re: Uratowaliście moje dziecko przed aborcją.
Autor: Bea (---.centertel.pl)
Data:   2018-01-08 18:13

Popłakałam się... Życzę łask Bożych dla całej rodziny.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: