logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dziewczyna rozważa aborcję.
Autor: Michalina (---.as43234.net)
Data:   2018-03-08 07:33

Witam, wczoraj jakaś dziewczyna na pewnej grupie na facebooku dodała post z anonimowego konta, że zaszła w nieplanowaną ciążę, jednak teraz nie chce tego dziecka. Jej partner jest nieodpowiedzialny, źle ją traktuje, nie wspiera finansowo i najprawdopodobniej zdradza. Dziewczyna prosiła o rady, jak ma postąpić w tej sytuacji, wyraźnie wskazując, ze rozważa aborcje. W komentarzach znalazło sie kilka osób, które ją od tego odwodzily, jednak nie było ich zbyt wiele. Zdecydowana większość doradzała jej przerwanie ciąży, wysyłała jej linki do stron o aborcji, polecali jej różne sposoby, miedzy innym zabieg za granicą czy aborcje farmakologiczna. I chyba niestety przekonali tym dziewczynę, bo napisała, ze zagłębi sie w temat :( Teraz moje pytanie, jak można pomoc w tej sytuacji? Wysłałam do tej dziewczyny wiadomosc prywatną, napisałam, ze sama wychowuje córeczkę i wiem co to ciężkie macierzyństwo. Dodałam również, ze bliska mi osoba z rodziny dokonała kiedyś aborcji i do tej pory odbija to piętno na jej psychice. Na koniec zaoferowalam pomoc i wsparcie, jednak nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Ponieważ dziewczyna napisała z fikcyjnego konta, wiemy o niej bardzo nie wiele. Tylko tyle, ze na wsparcie rodziny nie może liczyć i brak jej środków do życia. Co tu tobic i jak pomoc?

 Tematy Autor  Data
 Dziewczyna rozważa aborcję. nowy Michalina 
  Re: Dziewczyna rozważa aborcję. nowy B. 
  Re: Dziewczyna rozważa aborcję. nowy m. 
  Re: Dziewczyna rozważa aborcję. nowy Mary 
  Re: Dziewczyna rozważa aborcję. nowy mareta 
  Re: Dziewczyna rozważa aborcję. nowy Michalina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: