logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Modlitwa o ochronę przed depresją.
Autor: Marta38 (193.188.198.---)
Data:   2018-04-04 19:26

Szczęść Boże,
W moim otoczeniu jest osoba, która kiedyś cierpiała na depresję. Obecnie jest w dobrej formie, bardzo się z tego cieszy, po prostu żyje normalnie. Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was zna jakąś modlitwę, którą mogę odmawiać w intencji tej osoby, aby uchronić ją przed nawrotem choroby? Co mogę dla tej osoby zrobić, tak duchowo? Ona też wierzy i praktykuje.
Z góry dziękuję za radę. Pozdrawiam.

 Re: Modlitwa o ochronę przed depresją.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-04-04 20:00

W modlitwie ważna jest wzbudzona intencja i oddanie tej intencji Bogu. To mogą być proste, własne słowa wypowiedziane z wiarą, że Pan Bóg je wysłucha.

Nie znam modlitwy konkretnie o uchronienie od nawrotu choroby, ale np. w Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa czy Litanii Loretańskiej jest wiele próśb o opiekę, nadzieję, pociechę strapionych, uzdrowienie chorych.

Możesz ofiarować Mszę Świętą zamawiając w konkretnej intencji lub wzbudzając osobistą intencję podczas dowolnej Mszy. Możesz ofiarować Komunię Świętą.
I czuwać czy nie następuje nawrót choroby a wtedy pokierować do lekarza.

 Re: Modlitwa o ochronę przed depresją.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2018-04-04 21:11

Marto 85,

Dodam, że przez katolik.pl o modlitwę możesz poprosić krakowskie siostry Klaryski Kapucynki: klik.

 Re: Modlitwa o ochronę przed depresją.
Autor: Marta38 (193.188.198.---)
Data:   2018-04-05 21:05

Dziękuję za Wasze wskazówki. Skorzystam z nich. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

 Re: Modlitwa o ochronę przed depresją.
Autor: agaata (---.centertel.pl)
Data:   2018-04-08 00:30

Polecam modlitwy do św. Dymfny - mało popularna święta, a to patronka osób cierpiących na depresję. Książeczki z modlitwami o jej wstawiennictwo można nawet kupić w z dewocjonaliami, ja wlasnie tak się natknęłam na tę świętą :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: