logo
Piątek, 27 kwietnia 2018
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Egzamin za 14 dni, a nowenna trwa 27 dni.
Autor: Piotr (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2018-04-16 00:18

Witam, mam problem ze zdaniem prawa jazdy i chciabym w tej intencji odmwi nowenn pompejask (wiem, bardzo przyziemna intencja), na ktr trafiem do niedawno, jednak cz bagalna trwa a 27 dni a ja mam egzamin za 14. Wydaje mi si, e w takiej sytuacji nie ma sensu jej odmawia i lepiej zaj si racem w tej intencji, jednak chciabym pozna wasze zdanie na ten temat.

Re: Egzamin za 14 dni, a nowenna trwa 27 dni.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-04-16 01:00

A by si chciao napisa - do grajcej szafy grosik wrzu a bdziesz mia Piotrze speniony koncert ycze.

Intencja nie jest przyziemna, intencja dobra jak wiele innych. Gorzej z Twoj motywacj do tego rodzaju modlitwy, ta wydaje si dosy przyziemna.
Podpowiem, moe skorzystasz.
Id przed Najwitszy Sakrament i sprbuj otworzy serce do szczerej rozmowy z Panem Bogiem. Moesz w tej rozmowie powiedzie, e jeste dobrze przygotowany ale bardzo si stresujesz i pro o spokj wewntrzny, koncentracj czy czego tam si jeszcze obawiasz podczas egzaminu. Rozmawiaj jak z przyjacielem, ktry bdzie Ci towarzyszy podczas egzaminu. Ale nie licz na cud jeeli masz braki w umiejtnoci jazdy. Licz si z tym, e stan Twojego przygotowania egzaminator moe oceni inaczej ni Ty sam.
Modlitwa ma Ci przyblia w kontakcie z Bogiem, ma budzi zaufanie ale nie w Twoj tylko Bo wol.
Nowenna Pompejaska jest wymagajc modlitw a nie zaklciem.
Moe lepiej na pocztek mdl si Modlitw Racow ale mdl si z rozwaaniami tajemnic idc w nich z yciem Chrystusa.

Autor: wyszywaczek wredny (---.net.pulawy.pl)
Data:   2018-04-16 03:43

a zdajesz sobie spraw, e moesz odmwi dziewitnacie nowenn (albo tysic racw) tam i z powrotem i obla?

Ja bym odmwia jedn zdrowak a w zaoszczdzonym czasie posza si uczy.

Autor: bvr (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-04-16 09:25

@wyszywaczek wredy: uwielbiam twoje wpisy :) ironia pena mioci. Pozdrawiam

Autor: O. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-04-16 10:30

A ja si pomodl, eby nie zda, jeli jeszcze nie umiesz jedzi (czyli: eby zda tylko wtedy, kiedy ju nie bdziesz mia problemw z jazd). Bo chc spokojnie przechodzi przez ulic i bezpiecznie chodzi po chodniku.

Autor: guka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-04-16 18:06

Kiedy przed bardzo trudnym egzaminem modliam si: Matko Najwitsza, jak zdam, to odmwi Nowenn Pompejask. A potem dodaam: Jak nie zdam, to te odmwi. Zdaam, odmwiam i miaam si, e w mojej Nowennie s dwie czci dzikczynne.
Popro o pomoc w. Krzysztofa.

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: