logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Wiem, że to głupie i młodzieńcze. Ale...
Autor: Ola (22 l.) (---.ip.oxynet.pl)
Data:   2018-06-06 13:19

Moi Drodzy,
Boryka się od ponad 2 lat z dużym problemem. Szczerze mówiąc sama go sobie stworzyłam. Kiedy zaczęłam spotykać się że swoim wybraniem, zaczęłam także interesować się życiem jego byłej dziewczyny. Przeglądałam jej zdjęcia i posty na portalach społecznościowych, przeglądałam także posty członków jej rodziny, szukałam jej na różnych zdjęciach. Codziennie zaczynałam w ten sposób poranek, kilka razy w ciągu dnia i przed pójściem spać, żeby coś mnie nie ominęło. Towarzyszyło mi przy tym uczucie zazdrości i nienawiści. Nie dlatego, że jest ładniejsza ode mnie czy ma ciekawsze życie. Po prostu dlatego, że kiedyś z nim była i musiałam się upewnić, czy przypadkiem nie jest "lepsza" ode mnie. Wiele razy próbowałam z tym skończyć. Myślałam sobie "życzę Ci dobrze", Ale po dwóch dniach robiłam to samo i oglądając jej zdjęcia myślałam "Ale się garbi" albo "Ale dziecinne rzeczy publikuje". Nie chce tego więcej robić, bo czuje, że jestem złym człowiekiem, kiedy życzę jej źle. Poza tym marnuje w ten sposób 2-3 h dziennie. Nawet nie chce myśleć, ile bym mogła przez ten czas zrobić. Mam 22 lata i wiem, że to może jest głupie i młodzieńcze, ale nie chce już tego robić i sama się pogrążac. Jak z tym walczyć? Dziękuję za pomoc.

 Re: Wiem, że to głupie i młodzieńcze. Ale...
Autor: Ona (---.dynamic.kabel-deutschland.de)
Data:   2018-06-10 15:01

Moze za kazdym razem gdy nadejdzie Cie chec szpiegowania tamtej dziewczyny odmowic caly rozaniec? Jeden rozaniec zanjmie Ci 15-20 minut przez ten czas Ci przejdzie i bedziesz zmuszona myslec o czyms innym. Na drugi raz znowu i tak az do skutku. Az Ci calkiem minie :)

 Re: Wiem, że to głupie i młodzieńcze. Ale...
Autor: Mariusz (---.toya.net.pl)
Data:   2018-06-10 17:27

Coś Ci poradzę. Skasuj te wszystkie facebooki Twittery itp. bo wpędzają Cię w: kompleksy, zazdrość, nienawiść, niekiedy pychę itp itd. Bez tego życie jest piękniejsze.

 Re: Wiem, że to głupie i młodzieńcze. Ale...
Autor: Alina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-06-11 11:35

Tak jak Mariusz, również radzę zrezygnować z mediów społecznościowych. I nie przejmuj, że wszyscy mają, bo taka jest moda, bo tak wypada. Jestem młodą osobą i też nie mam profilu na facebooku, instagramie itp. Nie mam i nie żałuję. Wręcz odwrotnie.
Jak zlikwidujesz, to ten problem się natychmiast skończy, a i czasu trochę zaoszczędzisz ;-)

 Re: Wiem, że to głupie i młodzieńcze. Ale...
Autor: Narzeczona (90.174.3.---)
Data:   2018-06-16 17:28

Hehe. Zajmij się sobą. On już o niej nie pamięta, a Ty jeszcze tak. Skoro jest z Tobą, to dla niego Ty jesteś lepsza. Nie oglądaj jej tyle, bo jeszcze podświadomie się do niej upodobnisz. A chyba nie chcesz mieć statusu byłej. Jak zaczynasz wchodzic na jej profil, idź pobiegać. Przy okazji zadbasz o figurę :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: