logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem.
Autor: Tajemnica (20 l.) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-06-10 12:18

Cześć :) Jestem 20-letnia dziewczyna, jestem co prawda agnostykiem (wcale nie czuję się gorsza bo nie jestem katolikiem). Bałam się trochę pisać tutaj, bo wiem z doświadczenia (moi rodzice są katolikami) że każda inna religia, czy nie wyznawanie Boga to zło, ale zaryzykowałam i pomijam ten wątek.
Otóż to: cierpię na depresje od ok 5 lat, jako nastolatek przyjmowałam leki, które tylko mnie usypiały, więc zrezygnowałam z tego, wpływ na to też miały problemy rodzinne..coś w stylu przemocy domowej, i wyzwisk..niestety później sama ja zaczęłam klnąc w domu, teraz doszły tylko lęki, i nerwica plus niesamowity stres związany z rekrutacją..- chciałam zobrazować moją obecną sytuację. Zawsze miałam takie jedno marzenie, zawsze prosiłam wszystkich, nawet Księdza w konfesjonale o to żeby się modlił, żebym znalazła sobie jakiegoś fajnego chłopaka, jakas bratnią dusze, prosiłam rodzicow, ciocie, zmawiałam za to koronki, niestety modlitwy zaczęły przynosić całkiem odwrotny skutek..od nastoletnich lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. Mało tego, że nadal jestem sama..ja cały czas jestem zakochana, caly czas się zakochuję (nic w tym złego! :)) ale cały czas ten ktoś mnie odrzuca, czyli tak jakby dzieje się to, o co modlę się żeby się nie zdarzyło. Teraz boję się, strasznie boję się odrzucenia, boję się zakochać, a nawet zauroczyć, bo wiem że nikt nie rozumie, że mnie to naprawdę bardzo boli. Zaczęłam zastanawiać się: DLACZEGO? to nie jest tak, że ja nie dostaję tego co chcę, problem jest w tym że dostaje to czego się boję, i zupełne, zupełne zaprzeczenie tego o co proszę. Dobra, jeśli Bóg jest faktycznie to wiem, że nie spełnia marzeń, ale mi cały czas chodzi o to, że ja dostaję ZAPRZECZENIE tego, tak jakby ktoś chciał mnie skrzywdzić. Od jakiegoś roku z hakiem nie chodzę do kościoła, nie modlę się..hmm, ostatnią modlitwę o chłopaka chyba złożyłam w nowennie jakieś 2/3 msc temu..ból w tym, że ja się boję, nie przyszło mi na myśl już się o to modlić, ale mama mi dzisiaj powiedziała, że mogę być opętana..że przy chrzcie się darłam i już wtedy nie chciałam Boga, że jestem okropna bo nie chodzę do Koscioła, że Bog mnie ukara etc..dlatego balam się tu pisać, bo nie wiem czy kazdy katolik ma takie myslenie..typu: nie ważne jakim jesteś człowiekiem, nawet jak jesteś dobry, ale nie chodzisz do kościoła to idziesz do piekła i jesteś zła, i w dodatku opętana. Ale hola, hola..to mnie lano do glowie w domu, mnie przezywano od sku.., ja jestem odrzucana całe życie, dlaczego ja mam się czuć dłużna komukolwiek? Nie byłam też zawsze ok w stosunku do rodzicow, bo miałam żal, nie zawsze miałam dobre oceny, ale nadal nie rozumiem..może faktycznie jest możliwość że jestem opętana? Może jeśli szatan czy kto inny wie, ze ludzie czy Księża będą się śmiać z takiego 'błahego' powodu jakim jest mężczyzna, i nikt nie będzie chciał mi pomoc a to fatum będzie krążyć nade mną całe zycie? Cale życie w samotności? Proszę nie usuwać mojego tematu, Dziękuję z góry za odpowiedz

 Tematy Autor  Data
 Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Tajemnica (20 l.) 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Ina 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Hanna 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Kasia 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Monika 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Tajemnica 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Monika 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Hanna 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Tajemnica 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Tajemnica 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy aaaaa 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy j. 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Tajemnica 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy dali 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Estera 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Tajemnica 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Tajemnica 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Kalina 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Tajemnica 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Ј 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Monika 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Tajemnica 
  Re: Od lat spotykam się tylko i wyłącznie z odrzuceniem. nowy Ј 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: