logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Boże znaki czy własne widzimisię?
Autor: Mateusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-06-21 18:45

Witajcie... zastanawia mnie pewna rzecz. Czytałem i słuchałem na ten temat, jak dostrzec Boże znaki lub odpowiedzi na nasze modlitwy, pytania, kiedy nie wiemy co dalej i prosimy o odpowiedź... Już kilkanaście razy miałem taką sytuację, że coś mnie bardzo trapiło, smuciło, męczyło, modliłem się o pomoc i przewijając facebooka po chwili trafiałem na artykuł, który mi odpowiadał na wszystko praktycznie. Czy jeżeli trapi mnie baardzo ważna sprawa w moim życiu, proszę i wołam do Boga z całej duszy, bo się boję, a chwilę później znajduję cytaty na katolickich stronach, które mam wrażenie że są do mnie, mogę to uznać za Boży znak? Chodzi mi o to, żeby nie pomylić tego, z własnym widzimisię. Po prostu w tych sytuacjach, zawsze wydaje mi się, że to do mnie, dodają te słowa mi siły, wiary i otuchy, podnoszą na duchu.

 Re: Boże znaki czy własne widzimisię?
Autor: Mateusz (84.38.84.---)
Data:   2018-06-21 20:35

"Czy jeżeli trapi mnie baardzo ważna sprawa w moim życiu, proszę i wołam do Boga z całej duszy, bo się boję, a chwilę później znajduję cytaty na katolickich stronach, które mam wrażenie że są do mnie, mogę to uznać za Boży znak?"

Zależy jakie są to cytaty. Znalazłeś je, usiądź, przeczytaj na spokojnie, rozważ, odnieś do swojego życia. W razie potrzeby poproś o pomoc. Bóg mówi do człowieka w ciszy, również w opisany przez Ciebie sposób.

 Re: Boże znaki czy własne widzimisię?
Autor: Zbigniew (---.dynamic-ra-09.vectranet.pl)
Data:   2018-06-23 22:34

Bóg często nas doświadcza. Nie należy iść skróty przez przypadek z cytatem, a walczyć z własną ułomnością stawiając wysoko poprzeczkę tak aby odrzucić własne ja. To bardzo trudne, bo czasem decyzja może męczyć całe życie i tylko Chrystus pomaga. Nikt inny.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: