logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kiedy anioł przestaje pełnić powierzoną funkcję?
Autor: Rosalinda (---.play-internet.pl)
Data:   2019-09-18 20:10

Anioł który ukazał się dzieciom w Fatimie nazwał się Aniołem Stróżem Portugalii oraz Aniołem Pokoju. Skoro wynika z tego, że poszczególne państwa ziemskie mają przypisanych aniołów, także każdy człowiek ma swojego anioła stróża, to powstaje pytanie kiedy anioł przestaje pełnić powierzoną mu funkcję, w tym wypadku jako stróż konkretnego państwa i jego obywateli? A czy tytuł Maryi Królowej Polski po końcu świata przestanie istnieć, tak samo jak inne tytuły odnoszące się do Matki Bożej?

 Re: Kiedy anioł przestaje pełnić powierzoną funkcję?
Autor: Asia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-09-24 16:07

Aniołowie są posyłani przez Boga. On ich posyła i On decyduje gdzie, do kogo i na jak długo. On nadaje czy wyznacza im dane funkcje czy misje do spełnienia. Pytasz, kiedy anioł przestaje pełnić powierzoną mu funkcję. Nasuwają się dwie odpowiedzi - albo wtedy, gdy wypełni tą powierzoną mu funkcję czy misję, czyli jakby wykona swoje zadanie i nie będzie już potrzebny; albo w momencie, kiedy z jakichś powodów Bóg zawoła go do siebie, czyli jak sam odwoła go z tej funkcji. Ale jeśli Bóg posyła takiego anioła, to dlaczego miałby go potem odwoływać? Raczej przyśle mu na pomoc kolejnego, żeby ta misja, do której został posłany została spełniona. Aniołowie po prostu pełnią powierzoną im funkcję w okresie wyznaczonym przez Boga. I przestają ją pełnić, gdy ta misja zostaje wypełniona. Tak myślę.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: