logo
Wtorek, 19 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Pan Bóg nie odpowiada.
Autor: Anonim (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-05-29 18:23

Za każdym razem kiedy się modlę płacze, może to głupie ale za każdym razem myśle czy na pewno Bóg istnieje, tyle razy się do niego modliłam a On nie odpowiada.

 Re: Pan Bóg nie odpowiada.
Autor: Aneta (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2020-06-02 14:22

Odpowiada. Czasem trzeba wielu lat i wielu doświadczeń, żeby te odpowiedzi usłyszeć. Często dopiero patrząc wstecz na swoje życie, widzimy odpowiedzi, a nawet ingerencje Boga.

 Re: Pan Bóg nie odpowiada.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-06-04 10:57

Módl się dalej i bądź cierpliwa. Bóg słyszy modlitwy i na pewno odpowie według własnej woli. Ale pamiętajmy, ze On działa i myśli po swojemu a nie według naszych, ludzkich oczekiwań. Mówi o tym Pismo Święte:

"Bo myśli moje nie są myślami waszymi
ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana.
Bo jak niebiosa górują nad ziemią,
tak drogi moje - nad waszymi drogami
i myśli moje - nad myślami waszymi". Iz 55, 8-9.

Byłoby bardzo dobrze gdybyś wzięła do ręki Pismo Święte oraz Katechizm Kościoła Katolickiego (klik) i zapoznała się z ich treścią. Zyskasz wiedzę i być może, ułatwi Ci to rozwiać wiele wątpliwości z którymi się niepotrzebnie borykasz.

Pozdrawiam

 Re: Pan Bóg nie odpowiada.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-06-04 14:18

Wielkie dzięki ks. Moderatorowi za każdą pomoc. Do tej pory nie nauczyłam się np. wklejać. Wszystkie teksty przepisuje na piechotę :)

Serdecznie pozdrawiam

 Re: Pan Bóg nie odpowiada.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2020-06-04 19:16

"Do tej pory nie nauczyłam się np. wklejać. Wszystkie teksty przepisuje na piechotę :)"

Magdaleno, a z jakiego urządzenia korzystasz (smartfona, laptopa bez myszy, komputera z myszą)? Napisz, a na pewno ktoś doradzi.

 Re: Pan Bóg nie odpowiada.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-06-04 21:33

J, dzięki za sugestię

Korzystam z laptopa (Samsunga) z myszą. Potrzebna byłaby zwykła instrukcja, tak punkt po punkcie - od pierwszej czynności po ostatnią. Jeżeli ktoś mógłby mi podpowiedzieć, to będę bardzo wdzięczna i z góry dziękuję za pomoc [jak wklejać - takie Kliki do tekstu?]

 Re: Pan Bóg nie odpowiada.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2020-06-04 23:19

Magdaleno, obawiam się, że źle Cię za pierwszym razem zrozumiałam :) Myślałam, że chodzi Ci o kopiowanie i wklejanie tekstów, a nie o robienie "klików".

 Re: Pan Bóg nie odpowiada.
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2020-06-05 11:43

A w jaki sposób Go słuchasz?

 Re: Pan Bóg nie odpowiada.
Autor: Ona (---.centertel.pl)
Data:   2020-06-30 12:03

Bóg istnieje na pewno. Daje nawet znaki ludziom aby się nawracali. Czy słyszałeś może o cudzie eucharystycznym w Legnicy? Na Hostii pojawiła sie i zbadano że jest to krew z serca w trakcie agonii. Pan Bóg daje znaki aby ludzie uwierzyli w Jego obecność w Eucharystii i nawrócili się. To był cud. Obejrzyj na Youtube nagranie "cud w Legnicy" ksiądz z tej parafii mówi o tym.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: