logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czuję się opuszczoną przez Boga.
Autor: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-11-24 03:42

Od kilku lat bardzo cierpię z powodu prześladowania mnie. Nie widzę żadnej szansy na wyjście z tej sytuacji. Nie mam już siły. Czuję się opuszczoną przez Boga, poniewaz przez tyle lat modlitw nie wysłuchał mnie. Dlaczego przez tyle lat nie zrobił nic, by żyło mi się chodź trochę lepiej? Niedługo chyba stracę wiarę w Boga.

 Re: Czuję się opuszczoną przez Boga.
Autor: lalou (82.177.5.---)
Data:   2020-11-24 08:23

Jakiego prześladowania? Mobbing, przemoc? Takie sprawy załatwia się przez odpowiednie instytucje, a bliskość Boga pomaga przetrwać najgorsze burze. Nie rezygnuj z modlitwy.

 Re: Czuję się opuszczoną przez Boga.
Autor: Mika (---.akashanet.eu)
Data:   2020-11-24 09:41

Na czym dokładnie polega to prześladowanie?

 Re: Czuję się opuszczoną przez Boga.
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2020-11-24 10:08

A co Ty zrobiłaś, by żyło Ci się lepiej? Czy zgłosiłaś fakt prześladowania - policja, prokuratura? Od ścigania bandytów są odpowiednie organy, Bóg rozliczy ich w swoim czasie. Weź swoje sprawy w swoje ręce, skorzystaj z bezpłatnego punktu pomocy prawnej (są w każdej gminie), szukaj pomocy wśród ludzi, to przez nich w naszym życiu działa Bóg. Nie czekaj, aż wystawi Ci dwanaście zastępów anielskich, żeby obroniły Cię przed prześladowcami.

 Re: Czuję się opuszczoną przez Boga.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-11-24 10:57

"Od kilku lat bardzo cierpię z powodu prześladowania mnie"

Moniko, czy wykorzystałaś środki prawne/wsparcia osób Ci życzliwych/osobistego kontaktu z prześladowcą? Czy na przestrzeni tych lat próbowałaś uzyskać pomoc wśród ludzi, których Pan Bóg stawia na Twojej drodze?
Jeżeli zechcesz, przybliż problem Może ktoś z uczestników FPK podpowie konkretnie jak temu zaradzić.
Do zażegnania sporu, trudnej sytuacji potrzebne są dwie strony. Ktoś, kto Cię prześladuje korzysta w złych intencjach ze swojej wolności, ale to jego wina. Proszę nie obarczaj Boga winą za czyny ludzkie. Bóg jest najczystszą miłością.

Jak stracisz wiarę, pozostanie Ci beznadzieja.

 Re: Czuję się opuszczoną przez Boga.
Autor: B (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2020-11-24 17:32

Moniko, jezeli czujesz sie przesladowana, po prostu zadzwon na telefon zaufania zeby porozmawiac, wygadac sie. Nie musisz wyjawiac szczegolow, ale porozmawiaj, w jakims stopniu, chociaz troszke powinno Ci to pomóc. Ludzie niektorzy maja cechy jadowitych wezy, takze nie potrafia nie gnebic, czy nie nekac drugiej osoby. Moze pomysl, o jakichs lekach na uspokojenie, zebys mogla normalnie funcjonowac. Pamietaj Bog zawsze jest z Toba, a ludzie czasami zawodza. Dzisiaj dziesiatek rozanca odmowie w Twojej intencji.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: