logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Portale randkowe? Katolickie? A może wspólnota?
Autor: Marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2021-04-09 17:29

Pisałem już wcześniej tutaj i od jakiś dwóch dni temu odeszła ode mnie moja mizoginia. Chociaż nic nie robiłem. Dzięki Ci Boże. Założyłem na najpopularniejszej aplikacji randkowej profil. Zaznaczyłem w pytaniu o wyznanie, że jestem katolikiem i napisałem w opisie swej osoby, że nie lubię imprez. Czy nie lepiej szukać żony na portalach stricte katolickich? A może pójść do konkretnej wspólnoty i w ten sposób szukać miłości?

 Re: Portale randkowe? Katolickie? A może wspólnota?
Autor: zielona (---.centertel.pl)
Data:   2021-04-26 13:08

Tak, portale katolickie a nie jakieś tindery, bo sie tylko zrazisz

 Re: Portale randkowe? Katolickie? A może wspólnota?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2021-04-26 14:22

Narażę się.
Ze skrajności w skrajność galopem?
Osoba, która dwa dni temu uważała się za nieprzejednanego mizogina, a dziś szuka żony... wybaczcie, byłoby dobrze, by najpierw przez dłuższy czas popracowała nad stabilnością postaw. Żeby nie szkodzić innym. I sobie.

 Re: Portale randkowe? Katolickie? A może wspólnota?
Autor: HalinaMR (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2021-04-27 08:04

Popieram Haniu Twoje poglądy. Żeby móc coś komuś dać trzeba mieć co dać, trzeba mieć stabilne poglądy i emocje.

 Re: Portale randkowe? Katolickie? A może wspólnota?
Autor: Akittm (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2021-04-28 15:17

Marcinie, zastanawia mnie ile masz lat Ty masz lat i czy nie masz tendencji do wyolbrzymiania (w pojęciach)... Może używasz zbyt mocnych określeń?
Nie napisałeś też, co oznacza dla Ciebie ta nienawiść/mizoginia.
Co rozumiesz przez "szukanie miłości"?
Jakie są Twoje motywacje, oczekiwania?
Co jest tym, czego pragniesz? Szczerze, ciężko brać na poważnie to, co teraz piszesz (a przez to i poprzedni post)... Nie chcę osądzać. Gdybyś pisał wyjaśniając o co Ci chodzi, zamiast stosować skróty myślowe, może można by było Ci coś doradzić... A tak: wyłania się z tego obraz osoby zmieniającej swoje postawy na sposób schizofreniczny wręcz.
Czy posiadasz jakieś relacje z kobietami (mama, koleżanka, siostra, nauczycielka, znajoma)?
Czego szukasz (i na portalu randkowym, i na tym forum)?

 Re: Portale randkowe? Katolickie? A może wspólnota?
Autor: Marcin (---.net.brewet.pl)
Data:   2021-05-01 15:24

Skończyłem 30 lat. Wstydzę się powiedzieć publicznie dlaczego miałem taki, a nie inny stosunek do kobiet. Zamierzam o tym wszystkim porozmawiać w przyszłym tygodniu z psychologiem. Chciałbym Was wszystkie panie, które poczuły się dotknięte moimi wcześniejszymi wpisami serdecznie przeprosić. Mój kontakt z kobietami jest bardzo ograniczony (jedynie z mamą). Z siostrą, która już od dawna się wyprowadziła nie utrzymuję kontaktu. Uchylając trochę tajemnicy to właśnie moja siostra, która mi w młodości ubliżała była jedną z wielu przyczyn tego dlaczego zacząłem nienawidzić wszystkich kobiet.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: