logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy są jakieś darmowe e-learningowe studia po angielsku?
Autor: Mara (---.25.51.82.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2021-09-21 00:43

Witajcie, trochę z innej beczki, ale może ktoś z Was wie, bo szukanie w internecie idzie mi kiepsko.

Czy znacie jakieś studia online po angielsku? Najlepiej darmowe, albo w cenie niepowalającej z nóg. Obojętnie czy w na polskiej czy zagranicznej uczelni. Mogą to też być studia podyplomowe, albo jakieś sensowne kursy z nauk humanistycznych. Interesuje mnie też prawo, język angielski, scrum, agile, ale nie tylko. Jestem otwarta na różne tematy. Zależałoby mi, żeby to były szkoły, a nie platformy e-lerningowe.

 Re: Czy są jakieś darmowe e-learningowe studia po angielsku?
Autor: Marta (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-09-27 22:39

Open University (prawdziwy angielski uniwersytet), mają darmowe kursy, ale nie sprawdzałam jakie i czy dają potem kwalifikacje/dyplomy jakiekolwiek.

 Re: Czy są jakieś darmowe e-learningowe studia po angielsku?
Autor: Mateusz (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2021-09-28 14:06

Studiowanie na Open University prowadzi raczej do zdobycia kwalifikacji, niż dyplomów w naszym rozumieniu (licencjata/magistra). W związku z tym jeśli chcesz mieć z nich jakiś pożytek, konieczna mogłaby być późniejsza weryfikacja zdobytych umiejętności.

 Re: Czy są jakieś darmowe e-learningowe studia po angielsku?
Autor: A. (---.toya.net.pl)
Data:   2021-09-28 15:42

Portal edx.org oferuje dużo internetowych darmowych materiałów dostarczonych głównie przez amerykańskie uczelnie - Stanford, MIT, Caltech etc. To jest na kształt oddzielnych kursów, ale można poszukać płatnych zamkniętych programów studiów.

 Re: Czy są jakieś darmowe e-learningowe studia po angielsku?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2021-09-28 21:09

Co do otwartych uniwersytetów, także w Polsce, to wg mojej orientacji dają może wiedzę, może pewne umiejętności, ale są to generalnie niestanowiące całosci, wybiórcze kursy dla hobbistów, zainteresowanych, osób pragnących niezobowiązująco poszerzyć wiedzę. Być może da się to wykazać w cv jako jakieś poszerzanie kompetencji i dążenie do rozwoju, ale żadnych formalnych kwalifikacji się nie zyskuje. To nie są na pewno żadne regularne i całościowe studia online, tylko kursy dla zaangażowanych amatorów poszerzania horyzontów.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: