logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jaką rolę pełni Matka Boża w moim życiu?
Autor: Karol (91.246.213.---)
Data:   2022-08-14 18:26

Niech będzie uwielbiona Trójca Święta, szczęść Boże!

Jako małe dziecko miałem Maryjne objawienie prywatne. Widziałem Matkę Bożą! I nie wiem co o tym myśleć. Jeśli objawiła mi się to czy to jest jedyna Osoba, która odpowie mi wszystkie pytania, które mam w swoim sercu? I co mam zrobić ze swojej strony dla takiej Bożej łaski jaką jest Maryjne objawienie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam!

 Re: Jaką rolę pełni Matka Boża w moim życiu?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2022-09-08 21:10

Nie wiem, czy Maryja Ci się objawiła, byłabym nader ostrożna co do psychiki dziecka (mi jako dziecku mniej niż czteroletniemu śp. Tato bardzo sugestywnie wmówił Pana Twardowskiego na księżycu podziwianym podczas pełni i ja ten "widziany" obraz "pamiętam" jako jedno z najwcześniejszych wspomnień).

Wiem natomiast, że Maryja na pewno nie jest Panem Bogiem i że nie należy Jej stawiać na centralnym, najwyższym miejscu i wszystkiego uzależniać tylko od Niej.
Zresztą Ona sama mówi: uczyńcie, co wam mówi Syn, nie zaś: uczyńcie, co ja wam będę zalecała.

Poza tym za życia bardzo rzadko odnajduje się odpowiedzi na wszystkie pytania.

 Re: Jaką rolę pełni Matka Boża w moim życiu?
Autor: Ewelina (---.play-internet.pl)
Data:   2022-09-10 04:10

Zawierzaj wszystko Jezusowi przez Maryje, swoja przeszlosc, przyszlosc , terazniejszosc, cialo, dusze, to co ci sprawia bol, radosc, to co cie interesuje, wszystko i pros Ja o prowadzenie, o to bys czynil Jej wole, a raczej Boga przez Nia. Przez Nia przeplywa mnostwo łask. Zaufaj Jej, zawierzaj wszystko, Ona wszystkim sie zajmie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: