logo
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak znaleźć przyjaciela?
Autor: Jakub (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2022-11-28 15:45

Niestety znajomości ze studiów itd. się pokonczyly... A to ja nie miałem czasu, albo mi się nie chciało spotkać ze znajomymi,  a to kumple...
Teraz pracuję zdalnie, co ma swoje plusy (jestem introwertykiem), ale cierpię na męską samotność. Jestem otoczony wycofanymi mężczyznami oraz nadopiekunczymi kobietami (rodzina, koleżanki, dziewczyna), ale chwilami mam już po dziurki w nosie tej otaczającej mnie kobiecej energii... juz doslownie niedobrze mi się robi, najchętniej bym zwial gdzieś w Bieszczady albo zaciągnął się do zakonu, gdyby mi zdrowie na to pozwalało. Jak tak dalej pójdzie to albo się tą kobiecością uduszę albo dojdzie do wybuchu i popalę sobie mosty jakimiś dosadnymi słowami :/

Najgorsze, że teraz znajomi juz pożenieni i nie mają czasu dla mnie, a ja nie jestem jako introwertyk za bardzo towarzyski i trudno mi nawiazywac nowe znajomości.
Kogo oczekuję? Kumpla, który ma podobne zainteresowania, z ktorym mozna bedzie raz na jakis czas powymieniac sie pogladami, pograc w gry sportowe, powymieniac sie metodami na radzene sobie z kobietami itp. Niestety w sieci nie ma czegoś takiego jak aplikacja do szukania znajomych, jest to najczęściej połączone jako randki i przyjaciele. I teraz wez tu traf na heteroseksualnego mezczyzne, który szuka przyjaciela w aplikacji typu "randki i przyjaciele" xD
A w realu nie jest lepiej... albo trafiam na gości, którzy są wycofani i tez czuję od nich tę "poddaniową" kobiecą energię albo trafiam na konkretnych i męskich facetów, którzy z kolei mają obiekcje co do mnie, bo wydaje im się dziwne i podejrzane, że szukam męskiego towarzystwa xD

 Re: Jak znaleźć przyjaciela?
Autor: Ζ (---.austin.res.rr.com)
Data:   2022-12-23 03:40

A jak się zapatrujesz na rady od kobiet? ;)

 Re: Jak znaleźć przyjaciela?
Autor: Aneta (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2022-12-23 11:42

Polecam strzelectwo sportowe. "Męskie" hobby dla introwertyków. Na strzelnicy poznałam najlepszych kumpli. Bonus: wielu z nich ma pozwolenie na broń, więc musieli przejść badania psychologiczne, co teoretycznie zmniejsza ryzyko trafienia na patologiczne jednostki ;). Oczywiście inne "męskie" sporty jak najbardziej wskazane - zarówno w celach społecznych, jak i zdrowotnych. Mój mąż swoich kumpli poznał na wycieczce rowerowej - jechał sam i mijająca go grupa chłopaków zaproponowała, żeby się przyłączył. Już trzeci rok jeżdżą razem. Sport generalnie jest dobrą okazją do niezobowiązującego i naturalnego poznawania ludzi (nie tylko mężczyzn), więc może spróbuj coś w tym kierunku?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: