logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Bóg mi błogosławi.
Autor: Karol (---.dynamic.inetia.pl)
Data:   2023-05-27 19:13

Chwała Trójcy Świętej

Nie piszę tutaj, aby poprosić o radę, ale żeby podzielić się radością, że Bóg w ostatnich tygodniach spełnił wiele moich marzeń w bardzo szybkim tempie i nadal je spełnia. Staram się zapisywać to jakie marzenia Bóg spełnia w moim życiu. Jeden z najważniejszych darów od Boga jakich mam to nadzieja na lepsze życie i myślę, że to nie głupi dar od Boga. Dostawałem dar nadziei od małego, a z każdym okresem życia nadzieja rosła. Gdybym tylko mógł to bym świętował z Wami wszystkimi te dni które Bóg mi bardzo błogosławi.

Z Bogiem.

 Re: Bóg mi błogosławi.
Autor: Kiciuś (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2023-05-27 23:19

Super, że zauważasz błogosławieństwo Boże.

 Re: Bóg mi błogosławi.
Autor: Marcin (---.centertel.pl)
Data:   2023-05-28 12:56

Super

 Re: Bóg mi błogosławi.
Autor: Andrzej (---.play-internet.pl)
Data:   2023-05-28 13:49

Bogu chwała!
Ale... jeszcze jesteś na świecie, jeszcze nie jesteś w Niebie. Trzeba pamiętać, że mogą przyjść bardzo trudne doświadczenia albo oschłość, nie pozwól aby one mogły Cię zgorszyć. Niemal ćwierć wieku temu miałem bardzo dobry czas, trwało to mniej niż rok, po czym przyszedł bardzo trudny czas, zgorszyłem się i potem wracałem do Boga długą, okrężna drogą.

 Re: Bóg mi błogosławi.
Autor: Hania (---.icpnet.pl)
Data:   2023-05-28 14:11

Pielęgnuj w sobie pamięć o tym czasie Bożego błogosławieństwa. Warto będzie z niej skorzystać w chwilach trudniejszych, gdy nadejdą.

 Re: Bóg mi błogosławi.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2023-05-28 23:33

Karolu,

W takim razie ciesz się hojnością Bożych darów (!) i dziękuj Mu za to :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: