logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jakie złożyć życzenia z okazji rocznicy święceń kaplańskich?
Autor: Asia (---.swidnica.mm.pl)
Data:   2005-05-21 11:00

macie moze jakieś propozycje jakie zyczenia można zlożyć ksiedzu z okazji rocznicy świeceń kaplańskich?

 Re: Jakie złożyć życzenia z okazji rocznicy święceń kaplańskich?
Autor: Cz.W (---.cpe.net.cable.roger)
Data:   2005-05-24 06:34

Droga Asiu,
Najlepiej tak z serca, bez jakis szablonow. Wlasnymi slowami.
Powodzenia.
Cz.W.

 Re: Jakie złożyć życzenia z okazji slubow zakonnych?
Autor: Klaudia (---.czuchow.mikemi.net)
Data:   2006-07-31 15:31

Nie mam pojęcia jakie życzenia złożyć z okazji ślubow zakonnych. Prosze pomóżcie!

 Re: Jakie złożyć życzenia z okazji slubow zakonnych?
Autor: Walter (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2008-06-24 11:21

Siostrzenica mojej żony wybrała życie zakonne na dalsze lata swojego życia doczesnego. W tym tygodniu będzie Uroczystość złożenia ślubów zakonnych, na której z przyczyn zdrowotnych i podeszłego wieku nie możemy być - jest nam żal, ale
by dać wyraz obecności z Nią w tym dniu pragniemy złożyć Jej z tej okazji życzenia. Mimo wielkich starań nie potrafię sam ułożyć treści odpowiednich życzeń na to ważne wydarzenie. Bardzo proszę mi pomóc je sprecyzować lub podsunąć gotowe. Serdeczne Bóg zapłać za okazaną nam pomoć.
Z wyrazami Szacunku - Walter

-------------
Prosze sprobowac przez wyszukiwarke internetowa, np. www.google.pl - wpisać hasło 'życzenia okazjonalne' i szukac, albo zalozyc nowy watek.
moderator
Ps. Do tak starych watkow raczej nie zaglada nikt z udzielajacych pomocy, co najwyzej osoby w potrzebie.

 Re: Jakie złożyć życzenia z okazji slubow zakonnych?
Autor: Ewa (90.135.112.---)
Data:   2008-07-18 17:59

Z okazji Jubileuszu składamy wraz z gratulacjami serdeczne życzenia: Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy siostrze /księdzu na dalsze lata posługi w Kościele, Niech Chrystus - Boski Oblubieniec - darzy zdrowiem i wytrwałoscią w realizowaniu powołania.

 Re: Jakie złożyć życzenia z okazji slubow zakonnych?
Autor: Teresa (80.50.129.---)
Data:   2009-05-06 16:16

ZŁOTY JUBILEUSZ

50 lat życia zakonnego – to 50 lat modlitwy i pracy, czasem i cierpienia, które złączone jest z naszym życiem; to 50 lat pójścia za Chrystusem, naśladowania Chrystusa, którego poprzez śluby zakonne obrałaś za najwyższą wartość życia podążając drogą świętości.
Jubileusz to dobra okazja do radości i wdzięczności. Dlatego dziękuję Bogu Najwyższemu za to, że wybrał Ciebie z wielu.
Dziękuję Ci za wierne trwanie w świadectwie dyspozycyjności wobec Boga, w pójściu tak jak Maryja za Jezusem i złożeniem w Nich wszelkich nadziei.
Cieszę się, że Twoja posługa Ludowi Bożemu jest nadal pełna radości, entuzjazmu i optymizmu.
Z uczuciem wdzięczności za trud 50-lecia życia zakonnego pragnę przekazać Ci najlepsze życzenia na dalszą drogę posługiwania, aby było ono radosne, wytrwałe i przynosiło błogosławione owoce. Życzę zdrowia i sił do dalszych dokonań w pracy apostolskiej.

 Re: Jakie złożyć życzenia z okazji slubow zakonnych?
Autor: Anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-05-11 11:17

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest zamówić u innego księdza w parafii mszę w intencji księdza, który ma rocznicę. U mnie w parafii jest ksiądz który za kilka dni będzie miał 5 rocznicę święceń i zamierzamy tak zrobić. Będzie to msza od pewnej grupy parafian.

 Re: Jakie złożyć życzenia z okazji slubow zakonnych?
Autor: tadeusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-08-13 21:16

Proszę o udzielenie mi rady jakie można napisać życzenia na kartce?

 Re: Jakie złożyć życzenia z okazji rocznicy święceń kapłanskich?
Autor: magda (---.play-internet.pl)
Data:   2011-05-02 11:10

Mój brat jet misjonarzem w Boliwii. 3 maja obchodzi 30-tą rocznicę święceń, a właściwie 1 Mszy prymicyjnej. Jakie można złożyć życzenia?

-------------

Najlepiej takie prosto z serca płynące, albo skorzystać z sugestii Moderatora złożonej w tym wątku Walterowi.
p.o. moderatora

 Re: Jakie złożyć życzenia z okazji rocznicy święceń kapłanskich?
Autor: Rafał (195.116.169.---)
Data:   2011-08-31 23:45

Niech Dobry Bóg, który powołał siostrę/księdza do życia zakonnego da siostrze/księdzu zdrowie i siły na dalsze realizowanie tegoż powołania.

 Jakie zlozyc zyczenia z okazji swiecen kaplanskich?
Autor: Boguslawa (---.dsl.chcgil.sbcglobal.net)
Data:   2012-05-07 06:34

Jakie złożyć życzenia z okazji świeceń kapłańskich?

 Re: Jakie zlozyc zyczenia z okazji swiecen kaplanskich?
Autor: Basia (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2012-05-27 09:35

Drodzy kapłani w Wasze święto pozwolę sobie złożyć Wam życzenia wszelkiego Błogosławieństwa Bożego, światła Ducha Świętego i opieki Matki Bożej.

Niech Najwyższy Kapłan, Jezus Chrystus, zawsze Wam błogosławi w Waszej apostolskiej działalności, niech będzie źródłem Waszej radości i spełnienia. Szczęść Boże.

 Re: Jakie zlozyc zyczenia z okazji swiecen kaplanskich?
Autor: faustyna (---.przemysl.hypnet.pl)
Data:   2012-07-01 18:08

"On Cię wybrał i powołał,
On ukochał i zaślubił...
On najlepszym jest Pasterzem,
więc owieczki swej nie zgubi!
Niech Cię wspiera swoją mocą
i potrzebne zsyła łaski.
Niech prowadzi dniem i nocą,
niech oświeca swoim blaskiem.
On Cię nigdy nie opuści
i swą miłość da bez miary.
W Nim zwycięstwo, więc niech wzrasta
to maleńkie ziarno wiary..."

 Re: Jakie złożyć zyczenia śluby wieczyste siostr?
Autor: Elżbieta (---.183.129.9.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2012-08-01 12:59

Moja koleżanka szkolna składa jutro śluby wieczyste zakonne, proszę o tekst życzeń. Szczęść Boże.

 Re: Jakie złożyć zyczenia śluby wieczyste siostr?
Autor: Agata (213.158.221.---)
Data:   2015-05-03 13:24

Kochana Siostro, dziś w dniu Twojego święta złożyć pragniemy Ci wielkie życzenia by Bóg miał Cię w opiece czułej, by wspierał w trudnych chwilach, by pomagał w ciężkich chwilach i by wzmacniał powołanie. Niech w dniu rocznicy ślubu Twojej Bóg pomoże Ci dojść do Siebie.

 Re: Jakie złożyć zyczenia śluby wieczyste siostr?
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2015-05-03 15:28

"pomoże Ci dojść do Siebie" może być źle zrozumiane. Odbieram to, jako "pozbierać się", czy ""wrócić do stanu równowagi", co, oczywiście, też jest istotne, ale chyba masz na myśli coś innego.

Może lepiej:

"pomoże Ci, byś dotarła do Niego w chwale."

 Re: Jakie złożyć życzenia siostrze-jubilatce?
Autor: Marta (---.ostrog.net.pl)
Data:   2015-07-20 20:43

Witam, moja kochana siostra, która prowadzi i pomaga mi w młodym życiu, dużo mi dała, nauczyła. Przez wiele lat pełniła funkcję organistki i prowadziła schole w naszej parafii. Dzięki niej jestem lektorką i kantorką. Siostra jest w podeszłym wieku i ma Mszę jubileuszową. Chciałabym zrobic na tej Mszy delegację ze scholi. Chciałabym tez przeczytać podziękowanie i zyczenia. Ma ktoś jakiś pomysł?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: