logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Co to jest Radio Erewań?
Autor: X. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2005-06-17 08:30

Przepraszam młoda jestem (no, w miarę) i nie bardzo wiem... Co to jest Radio Erewań? I czy porównanie do Radia Erewań ma pozytywne czy negatywne znaczenie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

 Re: Co to jest Radio Erewań?
Autor: Michał (---.Zabrze.Net.pl)
Data:   2005-06-20 18:01

O mój Boże! Naprawdę?!
Cóż, jest to najwyższy zaszczyt i komplement jaki mnie mógł spotkać. Radio Erewań słynęło z najwyższej klasy informacji, których wiarygodnośc nigdy nie budziła niczyich zastrzeżeń.

 Re: Co to jest Radio Erewań?
Autor: stary zgred (---.chello.pl)
Data:   2005-06-20 18:14

negatywne - jaki to ma zwiazek z forum na katolik.pl (radze uzywac google)

 Re: Co to jest Radio Erewań?
Autor: Verba Docent (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-06-20 20:51

Radio Erewań słynęło z tego, że jego słuchacze zadawali mu pytania a Radio odpowiadało. Klasyczne pytania to takie:

Pytanie: Drogie Radio Erewań, czy prawdą jest, że ostatniej niedzieli w Moskwie na Placu Czerwonym rozdawana za darmo auta. Tatiana.
Odpowiedź: Oczywiście jest to prawda, tylko, że nie w niedzielę, a w sobotę, nie w Moskwie a w Leningradzie, nie na Placu Czerwonym a na Placu Białym, nie auta a rowery i nie rozdają a kradną. A poza tym wszystko się zgadza Droga Słuchaczko!

Pytanie: Drogie Radio Erewań! Czy prawdą jest, że nasz wielki kompozytor, Piotr Ilicz Czajkowski był pederastą [dla młodzieży: to takie staromodne słowo określającego tego, którego dziś zwie się z amerykańska gejem]. Grigorij.
Odpowiedź: Drogi Grigorij. Prawdą jest ale nie za to go cenimy!

Pytanie: Drogie Radio Erewań! Czy prawdą jest, że niedługo każdy obywatel radziecki będzie miał po Wołdze [to taka marka samochodu]?
Odpowiedź: Prawdą jest! Tylko na cholerę komu tyle wody?

Pytanie: Drogie Radio Erewań! Czy prawdą jest, że żołnierze amerykańscy dostają codziennie posiłki o wartości energetycznej ponad 3000 kcal?
Odpowiedź: Jest to wierutne kłamstwo! Bowiem nikt nie jest w stanie zjeść dziennie 100 kg kartofli.

Pytanie: Drogie Radio Erewań! Czy prawdą jest, że w Związku Radzieckim jest miejsce dla wielu partii politycznych?
Odpowiedź: Oczywiście, że jest to najszczersza prawda! Z tym, że dla jednej jest ono na Kremlu, dla pozostałych na Syberii. Albowiem ogromną jest nasza socjalistyczna Ojczyzna i nie ma co się tłoczyć!

I tak dalej, i tak dalej.

 Re: Co to jest Radio Erewań?
Autor: Lili (---.olsztyn.mm.pl)
Data:   2005-06-21 10:21

Verba Docent, dziękuję, myślałam , że tych dowcipów nikt już nie pamięta;))

 Re: Co to jest Radio Erewań?
Autor: Verba Docent (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-06-21 20:16

Pamięta oj pamięta i to więcej ale nie będzie cytował, bo mogą nas czytać nieletni a i portal, bylo nie było religijny jest!

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: