logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie nadążam z czytaniem artykułów. Zwolnijcie trochę.
Autor: Szczepan (---.bochnia.pl)
Data:   2007-04-13 20:54

Ostatnio w rubryce po prawej stronie na Katolik.pl chyba szybciej niż zwykle zmieniają się artykuły.Większość jest bardzo ciekawa i z planuję je przeczytać.Jednak jakoś cięzko mi znależć czas bo przecież niektóre z tych artykułów są dosyć długie i nieda się ich przeczytać w kilka minut.Jeszcze niezdążyłem starych przeczytać a tu już nowe się pojawiają i to ostatnio bardzo szybko się zmieniają.Czy niemożna by trochę zwolnić ,żeby jeden artykuł "posiedział" na "okładce" kilka dni.Bo ciężko nadążyć z ich czytaniem.Ja się boję że te starsze mi uciekną do tyłu i pózniej już znikną.

 Re: Nie nadążam z czytaniem artykułów. Zwolnijcie trochę.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2007-04-13 22:01

Szczepan, tylko dla Ciebie tłumaczę. Pod każdym nowym artykułem znajduje się podświetlony napis: 'Starsze artykuły z naszej czytelni' Wystarczy w niego kliknąć i otwiera Ci się cała katolikowa biblioteka: http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&kategoria=strona_g
A z niej możesz korzystać do woli i kiedy tylko Ci się zachce, klikając w wektorek z napisem 'więcej' pod wybranym artykułem.

 Re: Nie nadążam z czytaniem artykułów. Zwolnijcie trochę.
Autor: Lili (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-04-13 22:27

Co robić, takie czasy, że mamy natłok informacji. Ale nie da się dopasować do wszystkich - ja na przykład jestem zadowolona, bo szybko czytam i ciągle mam coś nowego.

 Re: Nie nadążam z czytaniem artykułów. Zwolnijcie trochę.
Autor: Piotr (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2007-04-13 22:37

W internecie istnieje przecież dostęp do wszystkich dotychczasowych artykułów, nie tylko tych ze strony startowej.

 Re: Nie nadążam z czytaniem artykułów. Zwolnijcie trochę.
Autor: Calina (---.mis.prserv.net)
Data:   2007-04-14 03:55

Szczepan, pocieszę cię ;)
- mam podobny problem, co ty. Z tym tylko, że nie boję się o ich znikanie, bo jak wyżej wyjaśniono, przechodzą do archiwum. Ale i tak nie nadążam z braku czasu tylu ciekawych artykułów przeczytać :( A na pewno dobierane są najlepsze z najlepszych.
- Takie czasy i natłok informacji, jak rzekła Lili.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: