logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Siła przekleństwa teściowej.
Autor: Anna (41 l.) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2012-03-23 20:15

Witajcie.
Nazywam się Anna. Mam córeczkę i męża. Mieszkamy z teściową. Krążę po necie i szukam odpowiedzi na pytanie, czy przekleństwo ludzkie może mieć taką siłę, że wpłynie na życie przeklinanego. I w taki sposób trafiłam tutaj.

Teściowa jest "bardzo" wierząca. Stara się żyć na wzór Maryi, ale to wszystko pozór, dobre wrażenie dla sąsiadów. Mam z nią problem, bo ona pomimo tego, że biega od dziecka do kościoła, zmawia różańce, ostatni raz u spowiedzi była mając 8 lat. Nie musi. Anioły spowiadać się nie muszą. Kiedyś, kiedy rozmawiałyśmy o sakramencie pokuty, ona do mnie wyszła z tekstem, że ona myśli non-stop o tym co robi nie tak, ale nie może sobie nic zarzucić. I to ja mam powiedzieć jak ona grzeszy. Oczywiście nie zrobiłam tego.
Bardzo mnie obgaduje i bardzo gra. Raz była w Lourdes. Tam spotkała księdza, który namawiał ja do spowiedzi, otrzymała taką samą odpowiedz jaką i ja wcześniej otrzymywałam. Musiał się ów ksiądz za nią, chyba, nieźle pomodlić, bo zaraz po powrocie naszłam ją jak do sąsiada obrabiała mi tyły. oczywiście sprawa się rypła, ale ona po nocnym przemyśleniu wykręciła wszystko. Przysięgała na Boga, że nic takiego nie zaistniało. Z nikim nie gadała. Chyba to mieszanie Boga w sprawę spowodowało, że sąsiad zaczął ją unikać. Rok z nią nie rozmawiał, co było niesamowitą "kara" dla niej, ileż ona się "natańczyła", aby znowu było między nimi dobrze. Ale dopięła swego.
Teraz zauważyła, że synowa starsza nie chce z nią rozmawiać, unika jej, ogranicza kontakt. kontakt ogranicza, bo na wszelkie problemy z mężem, a synem teściowej, dostawała radę, że jest kobietą i ma to wytrzymać. Kobiety tak muszą, po czym roztaczała opowieści wszem i wobec jakiż to jej syn jest super.
Nie układa się tam, w tym małżeństwie. teściowa nie pomaga. A kiedy powiem, że nie okazuje zrozumienia starszej synowej, wtedy zaczyna teściowa przeklinać. Myślnie przeklinać, bo głośno nie można.
I dzieje się to, co ta kobieta sobie ubzdura. W taki sposób straciłam pierwszą pracę, gdyż udowadniałam, że kiedy człowiek chce, może, a ona chce światu udowodnić, że facet po czterdziestce pracy sobie już nie znajdzie. Byłam solą w oku. Więc zrobiła wszystko abym przestała. Jakież dostawałam "wciry" w tej pracy, to głowa mała. Ale też "duchowo" wiedziałam, czego życzy mi teściowa. Kiedyś usłyszałam, jak przeklinała pod nosem ową starszą swoją synową, żeby z roweru spadła i dzieje się.

Przeklina bardzo mocno myślnie tego kto jej się nie podoba i cieszy się, jakąż to ona ma moc. A ja po prostu to czuję niesamowicie. I pomimo modłów do Boga, Maryi, Jezusa, O. Pio i JP II, tudzież innych, nie mogę kobiety powstrzymać.
Koszmar czasami. Pozdrawiam.

 Re: Siła przekleństwa teściowej.
Autor: Izabela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2012-04-02 11:48

Z Twojej wypowiedzi przebija negatywny stosunek do teściowej. Widzę raczej ironię i szyderstwo, niż troskę o jej zbawienie. Przebacz jej z całego serca i módl się szczerze o jej nawrócenie. Bez tego modlitwa o ochronę przed złorzeczeniem może być nieskuteczna.

 Re: Siła przekleństwa teściowej.
Autor: anka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2012-04-02 12:16

Jak ona przeklina "mocno myślnie" - to skąd ty o tym wiesz?

 Re: Siła przekleństwa teściowej.
Autor: Asia (---.kredytbank.com.pl)
Data:   2012-04-03 13:59

Aniu, módl się o jej nawrócenie, mocno i szczerze. Ty, jako człowiek, nie masz mocy zmienienia innego człowieka. Taką moc ma jedynie Bóg, który jest Miłością. Proś zatem o tę miłość dla siebie i dla niej. O miłość prawdziwą, szczerą i miłosierną. Oddaj ten problem Bogu i proś o pomoc w jego rozwiązaniu. Z Panem Bogiem.

 Re: Siła przekleństwa teściowej.
Autor: Monika (---.pioneer.com.pl)
Data:   2012-04-03 14:30

Wyprowadź się od teściowej.

 Re: Siła przekleństwa teściowej.
Autor: Dorota (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data:   2012-04-06 18:37

Aniu,
Rozumiem, że jest Ci ciężko i masz trudną sytuacje. Przykro mi, że jesteś w takiej sytuacji.
Uklęknij przed krzyżem i rozważ życie Jezusa i co On zrobił, żeby zasłużyć sobie na śmierć na krzyżu. My wszyscy jesteśmy grzeszni, ale Jezus nigdy nie zrobił czegoś, co byłoby złe. Proponuje obejrzeć film: "Pasja", lub uklęknąć przed krzyżem i bez żadnych słów wpatrzyć się w Jego rany.

Radziłabym rozważyć wyprowadzkę od teściowej.
A odpowiadając na pytanie gdzie znajdziesz informacje na temat przekleństw, przeczytaj książkę ojca Gabriele Amorth pod tytułem "Wyznania Egzorcysty." Książka powinna odpowiedzieć na pytanie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: