logo
Wtorek, 19 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Izo - gdzie jesteś?
Autor: pecora (158.75.69.---)
Data:   2013-05-11 08:59

Od dłuższego czasu nie widzę, Izo, Twoich postów. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Przeszukałam posty i wyczytałam, że martwiłaś się o synka. Napisz, proszę, czy już wszystko wyjaśniło się.

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: Maggy (---.play-internet.pl)
Data:   2013-05-11 09:15

No właśnie... Izo, gdzie jesteś ? :/ Dobrze, że chociaż Salamankę "czytać" mogę, Bogusię ale też chcę Izo i Ciebie, przeczytać.

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: Bogumiła z Krakowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-05-11 12:00

Iza urodziła drugiego synka, nie najlepiej się czuła, pewnie musimy trochę jeszcze zaczekać.

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: salamanka (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-05-11 12:19

Mam nadzieję, że z maluchem i z nią już wszystko dobrze. Pozostaje pomodlić się za ich zdrowie.

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: Maggy (---.play-internet.pl)
Data:   2013-05-11 14:34

Bogusiu, przekaż jej, że na nią czekamy, pozdrawiamy, gratulujemy i żeby się mocno trzymała. Bo oprócz rodziny i innych w realu musi jeszcze dla nas.. obowiązkowo ;)

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: zouza (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2013-05-11 18:38

W sumie dobrze coś takiego przeczytać. Dla mnie jest wręcz przeciwnie - nie lubię wpisów Izy. Jak różni jesteśmy. Ale oczywiście życzę jej jak najlepiej.

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: Tomasz z Poznania (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2013-05-13 11:37

Też życzę Izie i jej bliskim wszystkiego co dobre. Muszę jednak przyznać, że również nie lubię jej wpisów i ich brak uważam za pożytek dla wszystkich zbłąkanych i mających problemy na tym forum. Moim zdaniem, we wpisach Izy, podobnie jak Michała, zbyt wiele jest dbałości o formę wypowiedzi i jej dramatyczny efekt dla czytającego niż rzeczywistej chęci pomocy. O pokorze już nie wspomnę. Zawsze mnie ciekawiło jak to się odbywa w ich przypadku? Wchodzą na forum, szukają tematów, w których się nie udzielali, na każdym temacie oczywiście się znają. Potem należy złożyć długie zdania, z wieloma mądrymi wyrazami, koniecznie dodać coś z faktów historycznych, powołać się na jakiś cytat i z dumą myśleć o tym, jak inni będą wczytywać się w ich słowa. No i z zaciekawieniem sprawdzać kilka razy dziennie, czy ktoś odpisał i jaka była reakcja. Tylko gdzie tu pomoc? To oczywiście moje prywatne zdanie. Niemniej jednak mnie Izy nie brakuje a i nieobecność Michała sprawiła by mi radość.

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: Iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-05-13 20:41

Bogusia przekazala mi informacje o tym watku, wiec wchodze na moment, zeby rozwiac watpliwosci. W Wielki Czwartek urodzilam synka, mialam powazne komplikacje poporodowe (zakażenie po cc), a gdy sie wyleczylam, synka dopadła alergia pokarmowa i calymi dniami placze, bo bardzo dokucza mu brzuszek i skora, wiec zupelnie nie mam czasu na forum. Z czasem pewnie wroce, jak tylko opanuje sytuacje, ale juz na pewno nie w takim wymiarze jak w okresie listopad-marzec. Tak wiec - dla jednych na szczescie, dla innych niestety - forum musi ode mnie troche odpoczac. Pamietam o Was na modlitwie.

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: salamanka (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-05-13 20:56

Trzymaj się, i Ty, i synek, i rugi synek, i mąż. Ja tuż po Wielkanocy urodziłam córeczkę - też przez cc, na szczęście wszystko poszło dobrze, ale mała też czasami daje się we znaki;) Powodzenia!

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: Martha78 (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2013-05-13 22:17

To ja się dopiszę do forumowych mam - podobnie jak Salamanka - tuż po Wielkanocy urodziłam córeczkę:) Pozdrawiam Was serdecznie:)

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: Iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-05-14 07:25

Gratulacje, dziewczyny :-) Natomiast pozostałym forumowym ciezarowkom zycze duzo zdrowia, a starajacym sie o dziecko (na wszystkich etapach, takze tych najwczesniejszych, czyli poszukiwania meza:-)) jak najszybszego spelnienia tego marzenia.

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: AsiaBB (---.31.30.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2013-05-14 20:21

No to zdrówka dla waszych maleństw :) A dyskusja "kto lubi czyje wpisy i dlaczego" jest tu bez sensu, bo jeden będzie lubił to, drugi inne. Poza tym to nie jest pytanie o pomoc tylko dyskusja. Jak ktoś nie lubi czegoś czytać, to niech nie czyta i da innym czytającym spokój.

 Re: Izo - gdzie jesteś?
Autor: Joy (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2013-05-15 06:46

Gratuluję wszystkim mamom i życzę radosnego macierzyństwa.

Wyniki sondażu, czyje wpisy są mile widziane na forum, a czyje nie, dla mnie nie mają większego znaczenia. Zbyt mało wnoszą. Chętnie natomiast poznałabym uzasadnienia. Ale nie te, dlaczego ktoś czegoś nie lubi, tylko dlaczego lubi. :) Jakie kryteria brane są pod uwagę. Co konkretnie przyciąga. Może pomogłoby to nielubiącym zauważyć pozytywne strony nielubianych wpisów. :)
W dostrzeganiu minusów chyba większość z nas żadnej pomocy nie potrzebuje, więc nie musimy się nawzajem wspierać. ;) Nawet gdybyśmy byli w tych kwestiach niemalże w stu procentach zgodni, to pisanie o nich na forum, żeby wpłynąć na Autorów, raczej byłoby stratą czasu. :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: